Víkend 28.5.-29.5.2011

Zdarec. Dnešním dnem dochází ke změně v uveřejňování článků na našich stránkách. Končí Okénko trenéra. V první řadě bych chtěl poděkovat našemu velmi úspěšnému trenérovi Mirovi Boniatti, který této práci věnoval obrovské množství času a zásadním způsobem oživil naše stránky. Zvedl jejich návštěvnost do neočekávaných výšin. Patří mu velké díky za jeho práci, kterou těmto článkům a hodnocení věnoval. Dovolím si říct, že díky němu stránky patří mezi nejlepší a nejčtenější na celém okrese. Spolupráce byla výborná, a proto si ještě jednou dovolím poděkovat za odvedenou práci. Trenére díky.
Tímto také zároveň vyhlašuji výběrové řízení na dobrovolníka, který by zápasy komentoval a byl ochotný, za mé plné podpory, psát krátké články. Samozřejmě pokud se někdo takový najde, tak ať mě kontaktuje. Jak budou články v budoucnu vypadat prozatím nevím. Nějak se se situací musím vypořádat, případně články nebudou vůbec. Vzhledem k tomu, že stojím za kamerou a vidím pouze část hrací plochy, psát nějaké podrobné články a hodnocení nejsem schopný dělat. Nemohu psát článek, když to nevidím celé. Výsledek, sestava, střídání a další statistiky jsou vidět v podrobnostech utkání, takže článek pouze s touto informací psát pravděpodobně nebudu.
Pokud by se našel někdo, kdo by něco online casino napsal k sobotnímu derby, tak je vřele vítán. Pokud se na stránkách Pačlavic nějaké hodnocení objeví, tak ho doplním do podrobností o utkání. Videa z utkání pokračují i nadále dokud se mě bude chtít a budu na to mít čas. Dnes ještě pro zopakování naše víkendové výsledky.
Okresní přebor Vyškov
Švábenice – Pačlavice 1:3 (0:1) branky: Jiří Pokorný – 2x Michal Hýsek, Marcel Špatina. Bohužel v tomto propršeném derby došlo ke zranění hostujícího Tomáše Kroupy, který je dle dostupných informací již po operaci zlomeniny holení a lýtkové kosti. Za celý klub mu přejeme brzké uzdravení.
IV. třída skupina A Vyškov
Švábenice B – Pačlavice B 1:1 (1:0) branka za domácí Štěpán Hladký.
Okresní soutěž žáků skupina A Vyškov
Švábenice – Ivanovice na Hané 1:6 (0:1) branka za domácí Rostislav Hrnčiřík.
Zdarec Repalis