Švábenice – Veverská Bítýška

Stejně jako na podzim, utkání s posledním celkem a prohra se stejným skóre. Švábenice – Veverská Bítýška 1:2 (1:1) Sestava: Milan Stěnička – Michal Slavíček, Tomáš Holiš (38. min Jan Stříž), Jiří Pokorný, Tomáš Orel – David Lukeštík (70. min. Štěpán Hladký), Lukáš Hladký, Miroslav Boniatti, Jiří Stříž – Jakub Kapounek, Jan Hladký. Branka: 23.min. Jan Hladký Asistence: 23. min. Jakub Kapounek Žluté karty: 21.min. Jan Hladký, 28. min. Lukáš Hladký, 55. min. Jiří Pokorný, 77. min. Tomáš Orel, 90. min Jakub Kapounek Rohy: 8x

Za nepříznivého počasí na kvalitním terénu se sešlo i dostatečné množství fanoušků, kteří viděli bojovné utkání, plné nepřesností, náhod, chyb a nevyužitých příležitostí. Hrubá chyba v naší obraně přišla již ve 14. minutě. Soupeř ji využil a prohráváme 0:1. Srovnat se podařilo po bagu Miry Boniatti, Kuby Kapounka a Honzy Hladkého v 23. minutě. 1:1. Tímto stavem skončil i poločas.

Úvod do druhé půle vyšel opět hostům. Ve 46. minutě hostující hráč nakopl míč téměř z poloviny hřiště, který se snesl až k vzdálenější tyči a prohráváme 1:2. V utkání jsme ještě předvedli několik zpackaných samostatných nájezdů, které si zaslouží určitě lepší řešení. Rozhodčí sice také předvedl několik chybných rozhodnutí, ale určitě udělal méně chyb než naši hráči. Utkání výsledkově neovlivnil a prohráli jsme si to sami svou nemohoucností a laxností. Soupeř neměl žádné šance, tak jsme jim museli pomoci svými obrovskými chybami. Snad se nám bude příště dařit lépe a opět se zvedneme nahoru.