Švábenice – Mostkovice

Švábenice – Mostkovice 0:4 (0:1) Sestava: Petr Uhlíř – Michael Jičínský, Milan Gruber, Jiří Pokorný, Tomáš Orel – Petr Deutsch, Miroslav Boniatti, Lukáš Hladký, Vojtěch Kabele – Štěpán Hladký, Martin Novotný. Střídali: Jan Stříž, Vladimír Kuška.

Poslední přípravné utkání na umělé trávě jsme odehráli s účastníkem 1. B třídy Olomouckého kraje, s týmem Mostkovic. Úvodních 20 minut jsme měli herní převahu a vypadalo to, že utkání zvládneme. Byl to online casino omyl.
Porazil nás osamocený hrotový útočník Vašek Dadák. Nedbale se pohyboval v naší obraně, která si ho nijak zvlášť nevšímala. Vstřelil nám 3 branky a moc se asi nezapotil.

Po prvním poločase jsme prohrávali 0:1, ale nebylo vůbec nic ztraceno. Snažili jsme se kombinovat a Mostkovice vyčkávaly, co předvedeme. Nedařilo se nám zahrát nějakou kloudnou finální přihrávku. Hosté hrozili z rychlých brejků.

V druhém poločase se nám vytratil klid z kopaček a zahodili jsme vyložené šance. Nastřelili jsme několikrát brankovou konstrukci nebo míč na prsou půl metru před brankovou čarou přenechali brankaři hostů. V tomto utkání nám nebylo souzeno vstřelit branku. Hosté nás potrestali po každé sebemenší chybě a zaslouženě vyhráli. Důsledně drželi obranou linii, kterou se nám nepodařilo překonat.