Švábenice – Letonice

Švábenice – Letonice 4:1 (0:1) Sestava: Richard Jičínský – Petr Kabele, Michael Jičínský, Jiří Pokorný, Milan Gruber – Vojtěch Kabele, Lukáš Hladký, Miroslav Boniatti, Štěpán Hladký – Michal Hýsek, Martin Novotný. Střídali: Petr Deutsch, Tomáš Orel. Branky: Martin Novotný, Miroslav Boniatti, Petr Kabele, Lukáš Hladký. Přihrávky: Petr Kabele, Vojtěch Kabele, Miroslav Boniatti. Rohy: 3x.
V prvním přípravném utkání, bez brankaře Petra Uhlíře, Honzy a Jirky Stříže, Tomáše Holiše a Honzy Hladkého, jsme měli za soupeře Letonice, vedoucí mužstvo okresního přeboru. První poločas se obě mužstva hledala. Bylo znát, že jsou poprvé na velkém hřišti a tak fotbalových akcí bylo poskrovnu. Většina útoků obou mužstev končila před vápnem. Jedinou kloudnou akci předvedli Letonice v 36 minutě. Po online casino canada kombinaci a střelou na zadní tyč šli do vedení 0:1.
Od začátku druhého poločasu jsme se více tlačili před bránu hostů. V 55 minutě se prosadil, po přihrávce Petra Kabele, Martin Novotný 1:1. V 63 minutě získal na půlce míč Vojtěch Kabele. Jeho přihrávku zpracoval Miroslav Boniatti a lobem z 35 metrů přehodil brankaře 2:1.
Do rychlého brejku jsme se dostali v 75 minutě. Miroslav Boniatti prošel až do vápna hostů a jeho nezištnou přihrávku Petr Kabele uklidil k tyči 3:1. Letonice se kombinační hrou dostávaly před naši branku, ale jejich koncovka byla nepřesná. Naopak, jako přes kopírák padla čtvrtá branka. V 88 minutě Lukáš Hladký v souboji ve středu hřiště vybojoval se soupeřem míč a jeho lob z 35 m překvapil hostujícího brankaře 4:1.