Drnovice – Švábenice

Drnovice – Švábenice 5:1 (0:0) Sestava: Petr Uhlíř – Michael Jičínský, Milan Gruber, Jiří Pokorný, Tomáš Orel – Petr Štolfa, Miroslav Boniatti, Lukáš Hladký, Vojtěch Kabele – Petr Kabele, Martin Novotný. Střídali: Jan Stříž, Vladimír Kuška, Petr Deutsch. Branky: 2x Slezák, Pytela, Strnad, Rogožan – Lukáš Hladký (penalta) Asistence: ? – Vojtěch Kabele

Přípravné utkání na nové umělé trávě ve Vyškově se nám výsledkově nevydařilo. Panovalo velmi mrazivé a větrné počasí, které hru ovlivňovalo. V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. K vidění nebylo mnoho brankových příležitostí. Promrzlý divák si přišel na branky až v druhém poločase. Hned v úvodu byl ve vápně faulován Vojta Kabele a Lukáš Hladký nás z penalty posunul do vedení 1:0.

Přestože Drnovice provedly zimní výprodej, tak to na jejich hře nebylo až tolik znát. Jejich urostlí borci bojovali jak lvi. Souboje dohrávali vzhledem k přátelskému casino online utkání až za únosnou mez. Odneslo to několik našich borců zraněním. Věříme, že se všichni dají do prvního ostrého startu do pořádku. Snažili jsme se hrát kombinačně, ale nedařilo se nám dostat do nějaké kloudné šance. Drnovice využívaly rychlých brejků, které se jim dařily. Asi od 75 minuty a stavu 3:1 pro Drnovice, jsme měli již tolik zraněných, že jsme dohrávali v 10 lidech. Kluci nic nevzdávali a pořád se snažili trpělivě rozehrávat, ale ztráty míče ve středu pole vedly k smrtícím brejkům Drnovic a jejich vítězství 5:1.