Švábenice – Kučerov

Sokol Švábenice – TJ Kučerov 6:1 (1:0)

02.04.2016 15:30, 16.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

Branky: 37. J. Stříž , 49. P. Navrátil , 51. M. Novotný , 55. L. Hladký , 62. M. Novotný (p.) , 64. R. Hrnčiřík – 86. R. Vít

Sestava:

Sokol Švábenice: P. Knap – K. Přecechtěl , R. Novotný , P. Navrátil , R. Dvořák – M. Novotný (62. F. Navrátil) , L. Hladký , Z. Hrda , R. Hrnčiřík (75. D. Behanovský) – J. Stříž , V. Kuška (55. Š. Hladký) –
TJ Kučerov: M. Klúč – L. Kuba , O. Peitl (55. M. Přezvinský) , J. Šírek , V. Neděla (12. R. Vít) , J. Zahradníček , M. Krejčí , V. Hromek (66. J. Pospíšil) , T. Bednařík , R. Zabloudil , A. Vávra
ŽK: 51. R. Zabloudil , 71. J. Šírek .
Hráči zápasu: M. Novotný .
Místo: Švábenice. Počet diváků: 98. Rozhodčí: Rek Lubomír

Švábenice i v odvetném utkání Kučerov vysoko porazily.
V podzimní části soutěže Kučerov doma prohrál se Švábenicemi nula osm a v odvetném utkání na jaře mu situaci zkomplikovalo velké množství zraněných hráčů z prvního jarního utkání. Přesto se hosté ve Švábenicích drželi a v poločase prohrávali pouze o jednu branku. Druhý poločas vyzněl, ale jednoznačně pro domácí a nakonec zvítězili šest jedna.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hosté se i v kombinované sestavě s Markem Klúčem v brance téměř celý první poločas úspěšně bránili a poprvé museli kapitulovat až osm minut před poločasovým hvizdem. 
Na začátku druhého poločasu vstřelili domácí v rychlém sledu tři branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Další šance včetně pokutového kopu domácí hráči neproměnili, ale i tak dosáhli vysokého vítězství.

Ohlasy k zápasu

Sokol Švábenice
Michal Weiss – trenér Švábenic: S dnešní hrou mužstva jsem samozřejmě spokojený, několik dalších příležitostí jsme sice neproměnili, ale i tak jsme dokázali vysoko vyhrát.

TJ Kučerov
Roman Slezák – trenér Kučerova: Za současného zdravotního stavu mužstva jsme proti kvalitnímu mužstvu Švábenic nemohli pomýšlet na lepší výsledek. Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://fotbalunas.cz/zapas/62749/