Rychtářov – Švábenice

TJ Sokol Rychtářov – Sokol Švábenice 0:0 (0:0)

10.04.2016 15:30, 17.kolo,  Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

Sestava: 

TJ Sokol Rychtářov: E. Mikulášek – L. Sommer , R. Štelc (79. P. Pernica) , J. Brunclík , R. Kyncl – J. Štelc , S. Vévoda , J. Hořava , J. Hrad – M. Petlach , P. Klúč –

Sokol Švábenice: P. Knap – Š. Hladký , R. Novotný , P. Navrátil , R. Dvořák – M. Novotný , V. Kuška , Z. Hrda , R. Hrnčiřík – J. Stříž (46. M. Weiss) , F. Navrátil –

ŽK: 63. J. Brunclík , 85. L. Sommer – 86. M. Novotný .

Hráči zápasu: E. Mikulášek – R. Novotný .

Místo: Rychtářov. Počet diváků: 86. Rozhodčí: Rek Lubomír

Rychtářov vzal silným Švábenicím bod.

Rychtářov svou bojovností dokázal získat další bod na úkor jednoho z favoritů soutěže. V bojovném utkání se Švábenicemi branka nepadla a spokojenější jsou určitě domácí.

Bojovný výkon obou mužstvev

V prvním poločase se obě mužstva prezentovala velkým nasazením a hosté byli přece jenom o něco fotbalovější. Výraznější šance si ani jedno mužstvo nevytvořilo a bezbrankový poločas odpovídal obrazu hry.

Nakonec obě mužstva remízu brala

Ve druhém poločase se přece jen nějaké šance objevily, ale žádnému mužstvu se skórovat nepodařilo. Domácí mužstvo podržel brankář Erik Mikulášek a tak se obě mužstva nakonec o body podělila.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Rychtářov Martin Dvořák – trenér: Proti silnému soupeři jsme nastoupili s velkou bojovností a důrazem. S výkonem hráčů i s výsledkem utkání jsem spokojený.

Sokol Švábenice Michal Weiss – trenér: Mužstvo Rychtářova mě svým výkonem překvapilo. Na těžkém terénu jsme museli o remízu hodně bojovat. Nakonec jsem s nasazením svých hráčů spokojený, stejně jako se získaným bodem.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://fotbalunas.cz/zapas/62735/