Habrovany – Švábenice

TJ Habrovany o.s. – Sokol Švábenice, z.s. 2:4 (1:1)

27.03.2016 15:00, 15.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

Branky: 33. L. Pořízek , 58. R. Novotný – 2. J. Stříž , 67. R. Hrnčiřík , 85. J. Stříž , 88. M. Novotný

Sestava:

TJ Habrovany o.s.: R. Dvořáček – J. Pořízek (73. O. Valehrach) , R. Kopač , J. Pořízek , Z. Modlitba , P. Dobeš – M. Luska (61. M. Mrázek) , M. Pořízek , J. Hejný , J. Souček – L. Pořízek , R. Novotný –
Sokol Švábenice, z.s.: P. Knap – K. Přecechtěl , R. Novotný , P. Navrátil , R. Dvořák (88. M. Weiss) – M. Novotný , V. Kuška , Z. Hrda , R. Hrnčiřík (83. D. Behanovský) – Š. Hladký , J. Stříž –

Hráči zápasu: R. Kopač – J. Stříž .
Místo: Habrovany. Počet diváků: 55. Rozhodčí: Hák Martin

V Habrovanech domácí mužstvo závěr zápasu nezvládlo
Přestože fotbalovější a techničtější hosté byli favoritem zápasu, ještě pět minut před koncem to vypadalo na překvapivou remízu. V posledních minutách však hosté přece jen dokázali obrátit výsledek na svoji stranu.
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hosté se velmi snadno již ve druhé minutě dostali do vedení, když Jiří Stříž potrestal hrubou chybu domácích. Po půlhodině hry dokázal Lukáš Pořízek vyrovnat a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu.
Brzy po zahájení druhého poločasu šli do vedení pro změnu domácí, když Radek Novotný zvýšil na dva jedna. Hosté dokázali Rostislavem Hrnčiříkem vyrovnat a protože se jim na nerovném terénu hra příliš nedařila, vypadalo to, že utkání skončí nerozhodně. V osmdesáté páté minutě potrestal Jiří Stříž další chybu domácích třetím gólem hostů a v úplném závěru ještě Martin Novotný proměnil pokutový kop, kterým stanovil konečný výsledek čtyři dva pro Švábenice.

Ohlasy k zápasu

TJ Habrovany o.s.
Miroslav Růžička – trenér Habrovan: Hosté byli sice fotbalovější, ale podle mě to byl remízový zápas, který jsme zbytečně ztratili v samotném závěru utkání.

Sokol Švábenice
Michal Weiss – trenér Švábenic: Protože nám hra na nerovném terénu příliš nevyhovovala, jsem spokojen s bojovností, se kterou hráči k zápasu přistoupili a samozřejmě i s výsledkem utkání.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://fotbalunas.cz/zapas/62761/