Švábenice – Kroužek

12.kolo 29.10.2001 Švábenice : Kroužek 5:1
Áčko v den státního svátku doma přivítalo mužstvo Kroužku. Utkání bylo velmi hektické a mezi fanoušky to jako vždy jiskřilo. Hned v úvodu se nám podařilo udělat chybu v obraně a prohrávali jsme 0:1. Všichni byli velmi překvapeni. Po delší době se naše mužstvo i za nepříznivého stavu zvedlo a dokázalo do půle vyrovnat. Po našem tlaku se nakonec prosadil střelou z velkého vápna Miša Weiss. Brankařovi střela vypadla rovnou do branky. Poločas tak skončil 1:1. Druhý poločas už patřil bez problémů našim klukům. Po rohovém kopu jsme nastřelili břevno a z následného centru Petě Novotného dal hlavou gól Mira Válek. 2:1. Po dalších pěti minutách Peťa znovu centroval do vápna a Tonda Navrátil nohou vstřelil třetí gól. Na 4:1 dával Zdeňa Hrda střelou asi z 25 metrů. Skóre uzavřel nohou, opět náš kapitán, Mira Válek po přímém kopu Tondy Navrátila. Brankař hostí byl velmi slabý a svoje mužstvo vůbec nepodržel. Za dnešní výkon kluci zaslouží pochvalu. Mimochodem by mě zajímalo kdo za nás hlásí výsledky na ČMFS? Neustále jsou tam blbosti. Besťa tvrdí, že je tam vždy výsledek již nahlášen, když tam volá hned po zápase. Nevím z Miry Válka udělat Ude, nahlásit poločas 0:1 ap. Každý týden to samé. Gmitro tvrdí “co je nahlášeno to napíšu do novin”. Prosil bych daného člověka (ten kdo to hlásí), ať se na to radši vysere. Díky !!! SESTAVA: Stěnička, Sedlařík, Hanák, Weiss, Petr Obruča, Hrda, Válek, Petr Novotný, Šiška (Vymazal), Lukáš Hladký (Pištělka), Sádlík (Navrátil). BRANKY: 2x Válek, Weiss, Hrda, Navrátil.