Ivanovice na Hané B – Švábenice

13.kolo 3.11.2001 Ivanovice na Hané B : Švábenice 1:1
Áčko poslední zápas podzimní části sezóny jelo odehrát do Ivanovic na Hané. Utkání se odehrálo na pěkném trávníku. V úvodu zápasu vběhl do vápna Lukáš Hladký, byl faulován a rozhodčí odpískal pokutový kop. Sám Lukáš ho proměnil ve vedoucí gól. Vedli jsme 1:0. První půle byla v celku vyrovnaná a po naší fatální chybě v obraně, kdy náš obránce neskutečným způsobem namazal hráči Ivanovic, jsme dostali vyrovnávací gól. V prvním poločase se ještě řítil sám na gólmana Lukáš Hladký, ale vyloženou šanci nevyužil. Poločas tak skončil 1:1. Druhý poločas se odehrával pod naší taktovkou. Bohužel jsme nedokázali využít žádné ze šancí, kterou jsme si horko těžko vypracovali. Ivanovicím také pomohl jejich výborný gólman. Poslední zápas tak skončil remízou 1:1. SESTAVA: Stěnička, Sedlařík, Hanák, Weiss, Petr Obruča, Hrda, Válek, Petr Novotný (Pištělka), Vymazal (Šiška), Lukáš Hladký, Navrátil (Sádlík). BRANKY: Lukáš Hladký