Chvalkovice n/H – Švábenice

11.kolo 21.10.2001 Chvalkovice n/H:Švábenice 2:0
Áčko jelo na hřiště prvního týmu III.A třídy Chvalkovic na Hané. Očekávalo se velmi těžké utkání. V prvním poločase se střídali útoky na obou stranách a všechny byly velmi nebezpečné. Domácí, ale nepředváděli hru, kterou bychom od nich čekali. Čekali jsme od prvního týmu tabulky více kvalitnější hru. Přesto jsme po jedné akci nečekaně dostali gól po tom co nenápadný centr skončil přímo v síti. Poločas tak skončil 1:0 pro Chvalkovice. V druhém poločase jsme v úvodu po ztrátě míče a pěkné, rychlé akci dostali druhý gól. Pak přestali Chvalkovice hrát a mi jenom bušili. Nebylo to k ničemu. Nedokázali jsme využít vyložené šance a tak jsme prohráli. Prohra byla zbytečná, ale zasloužená. Pokud nedokážeme využít takové šance jaké jsme měli, nezasloužíme si vyhrát. SESTAVA: Stěnička, Sedlařík, Hanák, Weiss, Obruča Petr, Hrda, Válek, Navrátil (Pištělka), Novotný Petr, Šmehlík (Šiška), Sádlík (Vymazal).