Švábenice – Habrovany

10.kolo 13.10.2002 15:30 Švábenice : Habrovany 4:0 (3:0), 3x Michal Hladký, Milan Stěnička
Áčko doma čekalo poslední mužstvo Habrovan. Nikdo nečekal nic jiného než povinné tři body. Zápas se podle tohoto scénáře také vyvíjel. Zápas jsme měli pevně v rukou a soupeře jsme kromě jedné tyčky k ničemu nepouštěli. Náš první a druhý gól vstřelil rychlonohý Michal Hladký. Do poločasu ještě vstřelil třetí gól Milan Stěnička. Poločas tak skončil 3:0. V druhém poločase jsme trošičku polevili, ale i tak jsme dokázali vstřelit ještě jeden gól opět Michalem Hladkým, který zaznamenal hattrick. Habrovany jsme jednoznačně porazili 4:0. Snad to povede k našim lepším výsledkům v následujících kolech. Bohužel se celý náš klub potýká s obrovskou marodkou, která velmi ovlivňuje všechna utkání. SESTAVA: Indra, Navrátil (Jan Hladký), Dvořák, Weiss, Vraťa Novotný, Válek, Petr Novotný, Pištělka, Stěnička, Michal Hladký, Kouřil. BRANKY: 3x Michal Hladký, Milan Stěnička.