Ivanovice na Hané B – Švábenice

9.kolo 5.10.2002 15:30 Ivanovice na Hané B : Švábenice 4:1 (1:0), Dobeš
Áčko ve velmi ochabené sestavě, díky velké marodce a pracovní vytíženosti, sehrálo vyrovnaný poločas, kdy jsme dostali gól po jasném ofsajdu, který rozhodčí neodpískal. Poločas 1:0. V druhém poločase jsme dostali po rychlé akci po pravé straně druhý gól. Potom se zranil Roman Sedlařík a od této chvíle jsme hráli v deseti. Třetí gól jsme dostali stejně jako druhý. Čtvrtý gól přišel pro změnu po akci z levé strany. V závěru dal čestný gól Laďa Dobeš po přímém kopu zahraném Romanem Dvořákem. Zápas tak skončil 4:1. Kluci zaslouží pochvalu za svůj výkon i v deseti lidech. SESTAVA: Indra, Sedlařík, Dvořák, Weiss, Vraťa Novotný, Hanák, Navrátil, Stěnička, Michal Fírek, Dobeš, Gabrišák. BRANKY: Dobeš