Komořany – Švábenice

11.kolo 20.10.2002 15:00 Komořany : Švábenice 1:1 (0:1), Milan Stěnička
Áčko hrálo na hřišti Komořan, kde se čekal vyrovnaný zápas sousedících týmů tabulky. V první půlce jsme byli lepším týmem a vytvářeli si slibné šance. První gól vstřelil náš kanonýr z áčka Milan Stěnička, po přihrávce Michala Hladkého. Další gól v prvním poločase již nepadl. Bohužel hned v úvodu druhého poločasu, po chybě ve středu hřiště, přišel míč za naši obranu a vyrovnání Komořan na 1:1. V druhé půlce byla hra vyrovnaná a Komořany byly občas lepším týmem. Přesto jsme si vytvořili několik šancí. V nastaveném čase se nám podařilo z nohy Petě Novotného vstřelit gól, který rozhodčí neuznal kvůli údajnému ofsajdu. Ten bohužel i podle domácích nebyl. Škoda. Zápas tak skončil zaslouženou remízou 1:1. SESTAVA: Indra, Dvořák, Weiss, Gabrišák (Vraťa Novotný), Kouřil (Jan Hladký), Stěnička, Michal Fírek, Vymazal, Pištělka, Petr Novotný, Michal Hladký. BRANKY: Milan Stěnička