Švábenice – Bohdalice B

Sokol Švábenice – TJ Sokol Bohdalice B 7:2 (3:2)

21.05.2016 16:30, 23.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

Branky: 3+72 K. Přecechtěl, 8+14 R. Hrnčiřík, 49 V. Kuška, 72+84 M. Novotný – 18 M. Formánek, 28. L. Martínek

Sestava: 

Sokol Švábenice:  T. Pokorný – R. Dvořák, P. Navrátil, R. Novotný, P. Knap – M. Novotný, V. Kuška, K. Přecechtěl, Z. Hrda – R. Hrnčiřík, M. Bednář (30. D. Behanovský)

TJ Sokol Bohdalice B: D. Arendáš – Z. Julínek, M. Formánek, J. Krška, T. Dobšíček – R. Vaculčík, L. Martínek, L. Langhammer, M. Horák – M. Smejkal, D. Flajzar

Hráči zápasu: K. Přecechtěl – M. Formánek
Místo: Švábenice. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Raus Milan.

Devět gólů ve Švábenicích
Po domácí porážce s mužstvem Pustiměře si domácí vylepšili náladu vysokým vítězství s béčkem Bohdalic. Již po půlhodině hry viděli diváci pět gólů a to ve druhém poločase domácí ještě čtyři přidali.

Rychlé branky v úvodu utkání
Než se hostující hráči ve Švábenicích rozkoukali, prohrávali o tři góly. Nejprve se domnívali, že míč při útoku švábenských hráčů opustil hřiště a domácí akci dohráli až do vedoucího gólu Karla Přecechtěla. Potom je překvapil Rosťa Hrnčiřík dvěma střelami a po čtvrthodině hry se zdálo být o výsledku rozhodnuto. Hostům se podařilo po rohovém kopu rychle snížit, když Milan Formánek potvrdil svoje schopnosti ve hře hlavou. To, že druhá čtvrthodina se bohdalickému mužstvu gólově povedla potvrdil Libor Martínek, který krásnou střelou do šibenice domácí branky snížil na jednobrankový rozdíl.
Hostům v závěru utkání došly síly.
V šatně domácího mužstva bylo o poločase “veselo” a do druhého poločasu nastoupili domácí soustředěněji. Navíc se hostům zranil brankář David Arendáš a proti kvalitnímu mužstvu Švábenic bohdaličtí hráči vydrželi odolávat jen do sedmdesáté minuty. Pak domácí třemi brankymi hosty dorazili a vysokým vítězství si udobřili domácí fanoušky.

Ohlasy k zápasu

Sokol Švábenice
Michal Weiss – trenér: Hosté působili velmi sympatickým dojmem, měli snahu útočit, ale v závěru jim došly síly a my jsme s přehledem utkání vyhráli.

TJ Sokol Bohdalice B
Zdeněk Julínek – trenér: Výsledek utkání ovlivnilo nešťastné zranění našeho brankáře Davida Arendáše. Domácí mužstvo je velmi kvalitní a nám v závěru utkání evidentně docházely síly.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://fotbalunas.cz/zapas/62658/