Komořany – Švábenice

TJ Komořany – Sokol Švábenice 2:0 (1:0)

29.05.2016 17:00, 24.kolo, Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A, 2015-2016

Branky:10. Z. Konečný , 84. D. Petr

Sestava: 

TJ Komořany: R. Ondráš – J. Kristek, D. Skřivánek, T. Šimáček, T. Zouhar – J. Nohel, D. Petr, M. Hrdlík, L. Štercl – Z. Konečný, J. Šrámek

Sokol Švábenice: P. Knap – Z. Hrda, M. Weiss, P. Navrátil, R. Dvořák – M. Novotný, V. Kuška, R. Novotný (60. L. Hladký), K. Přecechtěl – J. Stříž, F. Navrátil (46. R. Hrnčiřík)

Hráči zápasu: J. Šrámek
Místo: Komořany. Počet diváků: 111. Rozhodčí: Rek Lubomír – JULÍNEK Jakub, SVOBODA Dominik.

Komořany drží kontakt s čelem tabulky
Obě mužstva patří k aspirantům na postup, i přes problémy se zraněnými hráči, dokázaly Komořany v domácím prostředí zvítězit.

Šťastný gól domácího mužstva v úvodu utkání
Domácí mužstvo nastoupilo opět v kombinované sestavě a hosté byli na začátku utkání fotbalovější. V desáté minutě se snažil Zbyněk Konečný v pokutovém území hostů přihrávat do šance lépe postavenému spoluhráči. Obrana hostů k němu míč nešťastně srazila a ten prostřelil všechno co mu stálo v cestě. Hosté měli i nadále převahu, ale minimum šancí. Martin Novotný ani Vladimír Kuška své příležitosti nedokázali proměnit a tak v poločase vedli domácí jedna nula.
Konečné skóre stanovil krásný gól Davida Petra.

Druhá část hry nabídla stejný obraz jako první poločas. Domácím se dařilo držet hru dál od své branky. Po nástupu Lukáše Hladkého, ale začali být hosté nebezpečnější. Nicméně však domácího brankáře Romana Ondráše překonat nedokázali. Šest minut před koncem zápasu unikl domácí Jirka Nohel a přihrávkou pod sebe našel Davida Petra. Ten krásnou střelou ze dvaceti metrů trefil šibenici branky Petra Knapa a stanovil konečné skóre zápasu.

Ohlasy k zápasu

TJ Komořany
David Petr – hráč: Vzhledem k tomu,v jaké sestavě jsme nastoupili, jsme s vítězstvím a se získanými třemi body velmi spokojeni.

Sokol Švábenice
Michal Weiss – trenér: Přestože bylo znát, že domácí nenastoupili v nejsilnější sestavě, nedokázali jsme proměnit ani to málo příležitostí, které jsme si vytvořili. Není nám nic platně, že jsme byli fotbalovější, prohráli jsme zaslouženě.

Převzato ze stránek fotbalunas.cz

http://fotbalunas.cz/zapas/62631/