Švábenice B – Rychtářov

18.kolo 5.5.2002 Švábenice B:Rychtářov 1:2

Béčko hrálo doma s jasným vítězem své skupiny a třídy s Rychtářovem. Mohli jsme pouze překvapit, protože Rychtářov neztratil za celou sezónu ani bod. Na hřišti se hra odvíjela trošku jinak jak všichni předpokládali. Rychtářov hrál velmi vlažně a pokud jsme trošku zatlačili tak dělali chyby. Nepředváděli vůbec fotbal, který by odpovídal jejich postavení v tabulce. Po jednom z hezkých uvolnění po straně se Skaldovi podařilo prostřelit gólmana a vedli jsme 1:0. Tak skončil první poločas, ve kterém jsme byli lepším mužstvem. V druhém poločase se postupně začala ukazovat síla Rychtářova a my jsme začali postupně odpadat. Vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat po nechytatelné střele z velkého vápna, kde zůstal na chviličku hráč Rychtářova osamocen 1:1. Po jednom dlouhém pasu byl nucen zadržet na poslední chvíli hráče Rychtářova Laďa Kuška a obdržel červenou kartu. Přestalo se nám dařit ohrožovat branku soupeře a začali se strachovat a remízu. V desíti jsme měli již málo šancí. Nakonec se remízu nepodařilo udržet a dostali jsme ještě jeden gól. Zápas tak skončil naší prohrou 1:2. SESTAVA: Knap, Šebesta (Sádlík), Mirek Obruča, Michal Novotný (Kříž), Pištělka, Kouřil (Radek Obruča), Derka, Hrnčiřík, Skácel, Doleček. BRANKY: Skácel