Hoštice B – Švábenice B

17.kolo 27.4.2002 Hoštice B:Švábenice B 2:2

Béčko hrálo již v sobotu v Hošticích. Hrálo se na pěkném trávníku za mírného větru, ale jinak hezkého počasí. Hned v úvodu bylo vidět spousta hezkých šancí. Bohužel hned v úvodu nejstarší hráč na hřišti stopnul míč, který nechal za sebou na malém vápně. Pro hráče Hoštic nebyl problém vsítit gól. 1:0 pro Hoštice. Smůla. Pak jsme hrozili mi, ale ve finále míč vždy skončil mimo branku. Vytvářeli jsme si hodně šancí a podle minulého týdne jsme hráli moc pěkný fotbal. Bohužel pak přišla rychlá kolmá akce Hoštic a prohrávali jsme 0:2. Snažili jsme se, tlačili, měli šance, bojovali, ale nedokázali jsme vstřelit branku. Perfektním zákrokem se v naší brance vyznamenal zaskakující Laďa Kuška. Po centrovaném míči do vápna a perfektní hlavičce soupeře přesně ke spodní části tyče se Laďa neskutečným způsobem vymrštil a míč chytil. Získal tak ovace od všech diváků. Poločas skončil naší prohrou 0:2. V druhém poločase jsme hned v úvodu soupeře opět zatlačili a konečně se dočkali. Po střele Rostě Hrnčiříka brankař míč neudržel a dobíhající Skalda míč dopravil do sítě. 1:2. Hoštice jsme přestali pouštět před naši branku a zápas jsme drželi pevně v rukou. Druhého gólu jsme se dočkali po zatáhnutí míče do vápna od Ludě Sádlíka a zpětné přihrávce na Skaldu. Vyrovnáno 2:2. Těsně před koncem zápasu dostal Radži žlutou za faul a hráč Hoštic oplácel a dostal červenou kartu. V druhém poločase jsme předváděli nejlepší fotbal na jaře. Do konce utkání jsme se snažili vstřelit vítězný gól, ale bohužel se tak již nestalo. Zápas tak skončil remízou 2:2. SESTAVA: Kuška, Punčochář, Šebesta (Dobeš), Pištělka, Mirek Obruča, Kouřil (Sádlík), Radek Obruča (Derka), Kříž, Hrnčiřík, Skácel, Doleček. BRANKY: 2x Skácel