Kučerov B – Švábenice B

19.kolo 12.5.2002 Kučerov B:Švábenice B 4:2

Béčko hrálo již v 10 hodin ráno v Kučerově. Od pátku jsme byli na soustředění na chatě, takže některým z nás se vůbec nepodařilo dorazit. Nehrálo se špatně, ale po dvou vyložených chybách naší obrany, kdy jsme nechali ve vápně osamocené hráče, jsme prohrávali 0:2. V druhém poločase jsme inkasovali třetí gól a bylo to 0:3. Pak přišla naše silná minuta. Skalda po lajně zatáhl míč do vápna přihrál zpětně na Rosťu a ten zavěsil 1:3. Za minutu se Pěkně uvolnil Mirek Obruča a bylo to 2:3. Za chvíli na to měl Skalda vyloženou šanci, ale trefil pouze tyčku. Pak Přišel přímák Kučerova a opět osamocený hráč 2:4. Takhle zápas také skončil. SESTAVA: Knap, Šebesta, Kuška, Pištělka, Dobeš (Mirek Obruča), Kouřil (Rejpal),Obruča Radek, Derka, Sádlík, Hrnčiřík, Skácel. BRANKY: Hrnčiřík, Mirek Obruča.