Švábenice B – Hoštice B

6.kolo 16.9.2001 Švábenice B:Hoštice B 2:2

Béčko doma za deště na promáčeném terénu uvítalo hráče Hoštic. Hrál se vyrovnaný fotbal, s naší mírnou převahou. Svou převahu jsme zužitkovali vedoucím gólem, který vstřelil Jarek Doleček. Po té hráči Hoštic mírně přitvrdili a rozhodčí na to nereagoval. Hra se tím znervóznila. Poločas skončil 1:0. V druhém poločase se předvedl rozhodčí, který ukázal žlutou kartu našemu brankaři a následně červenou za sprosté slova a inzultaci soupeře. Vyloučení bylo ze strany Jirky Knapa zbytečné, ale dost velkou měrou se na něm podílel rozhodčí svou laxností k zákeřným faulům soupeře. Do branky se postavil Rosťa Hrnčiřík. Za chvíli, po zbytečné chybě Milana Šebesty u rohového praporku, jsme inkasovali vyrovnávací gól. Po vyloučení a obdrženém gólu jsme začali více bojovat (nic jiného se na rozbahněném hřišti nedalo dělat). Nakonec jsme se dočkali zaslouženého gólu po faulu gólmana Hoštic na Miloše Skácela v pokutovém území. K penaltě se postavil sám Skalda a z rozbahněné značky pokutového kopu se nemýlil. V desíti jsme vedli 2:1. Nakonec se hráči Hoštic přece jenom prosadili pěknou střelou, kdy se balon od tyčky odrazil do branky. Nervózní zápas tak skončil remízou 2:2. SESTAVA: Knap, Hrnčířík, Kudlička, Novotný Michal (Kouřil, Kubik), Derka, Karl, Kříž (Kozák), Šebesta, Skácel, Doleček. BRANKY: Doleček, Skácel.