Radslavice – Švábenice B

5.kolo 9.9.2001 Radslavice:Švábenice B 0:4

Béčko zavítalo na hřiště Radslavic. Po tom co si loni mužstvo Radslavic dalo přestávku a nehrálo žádnou soutěž se opět letos přihlásili. Hrálo se za aprílového počasí (slunce, déšť, vítr atd.). Bohužel jsme v úvodu přizpůsobili nakopávané hře domácích a nějak se nám nedařilo. Celkem nás zatlačovali na naši půlku, ale do vyložených šancí se nedostávali. Spíše jsme hrozili mi smrtícími brejky. Po jednom útoku se podařilo Petru Kozákovi přihrát z kraje vápna do středu nabíhajícímu Miloši Skácelovi, který míč minul, ale vedle něj běžící Jarek Doleček se nemýlil. Nikým neatakován nekompromisně zavěsil do sítě domácích. Vedli jsme 1:0 a do konce první půle se toho mnoho již neodehrálo. V druhé půli jsme přece jenom převzali iniciativu a soupeře začali přehrávat. Po nádherné individuální akci Jarka Dolečka, kdy obešel všechny obránce a zavěsil do prázdné branky, jsme vedli 2:0. Za pár minut na to po další akci a střele Jarka, obránce Radslavic míč mířící do branky chytil rukou a byl vyloučen. Následoval pokutový kop, který Jarek neproměnil. Zanedlouho na padl třetí gól. Míč z obrany nakopl Milan Šebesta, dostal se k němu Miloš Skácel a lobem zavěsil do sítě domácích. 3:0. Nakonec se Jarek Doleček přece jenom dočkal svého hattricku. Po autovém vhazování se míč dostal k Radimovi Křížovi, který pěkně do volné pozice nahrál Jarkovi a ten se nemýlil. Završil tak naše vítězství na 4:0. SESTAVA: Knap, Hrnčiřík, Kudlička Petr (Rejpal), Šebesta, Dragoun, Kříž, Derka (Kubík), Karl, Kozák, Skácel, Doleček. BRANKY: Doleček 3x, Skácel.