Rychtářov – Švábenice

7.kolo 23.9.2001 Rychtářov:Švábenice B 5:1

Béčko jelo také na deset hodin na hřiště suveréně vedoucího mužstva Rychtářova. První půle vůbec nevydala na to, že by proti nám hrál vedoucí tým. Hned v úvodu jsme je překvapili po autovém vhazování. K míči se dostal Laďa Dobeš, který z brankové čáry přeloboval brankaře a Radim Kříž bez problému zavěsil do prázdné branky. Hráči Rychtářova trošku znervozněli a na jejich hře to bylo znát. Nakonec se jim těsně před koncem poločasu podařilo vyrovnat po pěkném centru do vápna hlavou nabíhajícího hráče. Celá první půle byla vyrovnaná. Poločas tak skončil 1:1. V druhém poločase nám přestala fungovat záloha a hned to bylo znát. Dostávali jsme se pod tlak. Druhý gól jsme obdrželi z přímého volného kopu, kdy brankaři míč vypadl z rukou. Třetí gól přišel po naší nedůrazné hře v našem vápně. Tento gól nás položil. Přestali jsme hrát a míče pouze naslepo nakopávali. Nakonec jsme dostali ještě další dva góly. Jeden po individuální chybě Romana Sedlaříka a druhý po tom co brankař míč vyrazil a nikdo z našich míč nedobíhal. Bohužel jsme v druhé půli odešli fyzicky. Zápas tak skončil 5:1 pro Rychtářov. SESTAVA: Trněný, Sedlařík, Dvořák, Novotný Michal, Rejpal, Derka, Kříž, Dobeš, Šebesta, Doleček (Kubík), Kouřil (Punčochář). BRANKY: Kříž.