Moravské Málkovice B – Švábenice

13.kolo muži 2.11.2003 13:30 Moravské Málkovice B : Švábenice 3:1 (2:0) Válek
Na velmi těžkém terénu v Málkovicích jsme nečekaně favorizované Málkovice bez problémů přehrávali a byli jsme lepším týmem. Nějaké vyložené šance jsme si nevytvořili, a Málkovice už vůbec ne. Bohužel zápas ovlivnil muž s píšťalkou, který bohužel zápas na oraništi vůbec nezvládnul. V polovině zápasu měl udělit červenou kartu stoperovi Málkovic po ruce, když se Sklada mohl řítit sám na branku. Dostal pouze žlutou. Kvůli terénu se hrál tvrdý fotbal bez krásy. Polovina hřiště byla pokryta silnou vrstvou listí, pod kterým bylo spoustu vody a bláta. Na konci poločasu se předvedl opět rozhodčí, když odpískal proti nám penaltu po krásném hereckém výkonu útočníka Málkovic. Prohrávali jsme nezaslouženě 1:0. Bohužel hned na to po velké chybě v našeho záložníka jsme dostali druhý gól. Poločas tak skončil nezaslouženým vedením Málkovic 2:0. V druhé polovině jsme bojovali a snažili se vstřelit branku. Vytvářeli jsme si tlak, ale gól nepřicházel. Měli jsme několik šancí, které zůstávali neproměněné. Asi v polovině druhé půle po rozehrání našeho rohu se ve vápně dostal k míči Mira Válek a nekompromisně zavěsil. Stav se měnil na 2:1. Po vstřeleném gólu jsem přestali hrát a Málkovice nás začaly přehrávat. Snažili jsme se, ale Málkovice byly v tuto chvíli jednoznačně lepší. Ke konci jsme dali vše do útoku, ale bohužel se nám vyrovnat nepodařilo. Málkovice si tak v naší otevřené obraně vytvářely šance a z jedné se jim těsně před koncem zápasu podařilo zvýšit na 3:1. V druhé půli rozhodčí opět předvedl několik překvapivých rozhodnutí a netrestal zákeřné, úplně zbytečné a likvidační fauly záložníka Málkovic, kvůli kterému vzniklo velké rozhořčení fanoušků a hráčů na konci zápasu. Na polovině hřiště likvidačním zákrokem fauloval našeho brankaře a rozhodčí vůbec nic nezaregistroval. Pokud nepřišel trest od rozhodčího, tak ho vzal do svých rukou Kukin a za potyčku obdržel červenou kartu. Rozhodčí si od všech vyslechl spoustu nadávek do všech přirozených i nepřirozených věcí a raději pak po chvíli ukončil utkání. Potyčka pak po ukončení zápasu pokračovala dále. Rozhodčí bohužel zápas vůbec nezvládnul a to měl na postraní další dva delegované rozhodčí. Poslední zápas podzimu jsme tedy prohráli 1:3. SESTAVA: Stěnička, Kudlička, Novotný (Šmehlík), Derka, Kozák, Martin Jiříček, Pištělka, Weiss, Válek, Doleček, Skácel BRANKY: Válek