Ivanovice na Hané B – Švábenice

14.kolo muži 4.6.2004 18:00 Ivanovice na Hané B : Švábenice 1:1 (1:1), Petr Novotný

V dohrávce 14. kola jsme jeli do sousedících Ivanovic. Průběh zápasu byl znám ihned po tom co jsme zjistili, že Ivanovice do každé řady postavily hráče jejich áčka. V útoku se předvedl nejlepší střelec okresní přeboru Olejníček, v záloze švábeňák Marek Rozehnal a v obraně Vlček. I přes tuto jasnou výhodu Ivanovic jsme v první půli hráli vyrovnanou partii. Rozhodčí nepřijel a tak pískal trenér ivanovského áčka. V 21.minutě po centru Válca se blýsknul parádní střelou Yjen, za kterou si vysloužil potlesk diváků. V 25. minutě jsme udělali první chybu ve středu hřiště a Ivanovice tak měli první a jedinou šanci první půle. Olejníček předvedl svou kvalitu a šel sám na gólmana. Nemýlil se a vstřelil gól. Hra byla stále vyrovnaná a hrál se vcelku svižný fotbal. V 44. minutě se probíjel do vápna Yjen a byl skolen. Rozhodčí ponechal výhodu a už ve vápně přišel další faul na Pecu. Pískala se penalta, kterou proměnil Peca. Poločas vyrovnáno 1:1. V druhé půli měli Ivanovice jasnou převahu, díky posilám z áčka a také proto, že nám odešel střed zálohy, což bylo vidět na hře. Někteří naši hráči odešli také fyzicky. Perfektní hrou Josa v druhé půli úplně vymazal Olejníčka. Hrálo se stále na naší polovině a hrozili jsme pouze z ojedinělých brejků. Byli jsme pod tlakem. Ke konci zápasu Ivanovice kopali nespočet rohů, ale gól nevstřelily. Zápas tak skončil remízou 1:1. SESTAVA: Stěnička, Pištělka, Kozák (Josef Jiříček), Gabrišák (Roman Dvořák), Válek, Hanák, Novotný Petr, Hladký Jan, Derka (Kouřil), Martin Jiříček, Doleček BRANKY: Petr Novotný
Řekli před utkáním: (ještě nevěděli, že nastoupí hráči áčka)
Yjen (útočný záložník): Dnes musíme přivézt tři body domů. Párkrát do nich zajedeme a je po nich.
Kudla (šéf naší udírny): Dnes nemusíme vyhrát. Důležitá je výhra v neděli s Pačlavicemi na domácím hřišti.
Řekli po utkání:
Milan Pištělka (dnes opět na místě stopera): Na to, že měli tři nejlepší chlapy z áčka, to tak špatné nebylo. Jsem spokojený.
Roman Dvořák (tvrdý obránce): Ke konci se to už nedalo uběhat, protože odešla záloha.
Milan Stěnička (brankař): Jsem spokojený pouze s jedním obdrženým gólem