Švábenice – Křenovice C

12.kolo muži 26.10.2003 14:00 Švábenice : Křenovice C 1:1 (0:0) Josef Jiříček
Za chladnějšího počasí, jsme hráli poprvé s mužstvem nevyzpytatelných Křenovic C. Potřebovali jsem nutně vyhrát, abychom se odtrhli od pásma sestupu, kde je to momentálně velmi vyrovnané. Hned v úvodních minutách jsme na ně vlítli a nedávali míč z kopaček. Vydrželo nám to asi 15 minut, kdy bylo k vidění několik hezkých centrů do vápna od Pepina. Pak jsme nepochopitelně přestali hrát a záloha Křenovic nás bez větších problému začala přehrávat. Je nutné dodat, že Křenovice pěkně přitvrdily a dohrávaly každý souboj, což nás velmi bolelo ztráceli jsme tak míče. Snažili jsme se je dávat rychle od nohy a dělali tak chyby. Na hřišti nebyly k vidění žádné vyložené gólové šance. Naše obrana fungovala bezchybně. V poslední minutě poločasu se do jediné gólové šance dostaly Křenovice po přímém kopu. Poločas tak skončil 0:0. Hned v úvodu druhého poločasu nás zaříznul rozhodčí po velmi přísné penaltě. Prohrávali jsme 0:1. Od této chvíle jsme začali dotahovat a snažili se bojovat co to šlo. Dostali jsme se do několika šancí, kdy Jarek Doleček přestřelil branku ap. Mezi tyče se nám nedařilo míč dostat. Křenovice čím dál víc faulovaly a nám to dělalo problémy. Rozhodčí v posledních minutách písknul proti nám několik nepochopitelných faulů. Tyto situace velmi rozohnily několik přihlížejících fanoušků a hlavně naše hráče. Díky těmto situacím hrozilo nebezpečí obdržení druhého gólu. Naštěstí jsme vše bez problémů zvládli. Nakonec asi 10 minut před koncem vzal na sebe odpovědnost náš nejmladší hráč Josef Jiříček a ze strany vystřelil. Míč od tyče skončil v síti. Vyrovnáno 1:1. Snažili jsme se vstřelit ještě jednu branku, ale bohužel se tak nestalo. Zápas tak skončil 1:1, ikdyž za druhý poločas jsme si zasloužili zvítězit. Bohužel nás zaskočila tvrdost hráčů Křenovic. Musím zde vyzdvihnout předvedený výkon Kudle, který přes sebe nepustil nebezpečného útočníka. Byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti. SESTAVA: Stěnička, Kudlička, Novotný, Derka, Hanák, Kozák, Hrnčiřík (Josef Jiříček), Weiss, Válek, Doleček (Punčochář), Skácel (Gabrišák) BRANKY: Josef Jiříček