Lysovice – Švábenice

Zdravím. Ve 2.kole okresního přeboru, jsme zajížděli na horkou půdu do Lysovic. Domácí nám měli co vracet po drtivé porážce 6:0 z minulého zápasu.Lysovice-Švábenice  1:2 (0:1) Sestava: M Stěnička – P Knap, M Jičinský, J Judas, M Gruber – J Stříž, L Hladký, M Boniatti, J Pokorný – H Hladký, R Jičinský. Střídání: 63 min. H Stříž za J Stříže. 89 min. Š Hladký za H Hladkého. Branky: R Jičinský 2x. Přihrávky: J Pokorný. J Stříž. Střela na bránu: 12 x. Centry: 16x. Rohy: 1:4. Žluté karty: J Judas. P Knap. L Hladký.J Pokorný.

Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. V 8 min. P Knap háže aut na J Stříže, ten mu vrací míč, Petr naráží J Pokornému, který střílí na bránu.  R Jičinský mění tečí směr letu míče a upravuje stav utkání na 0:1.

Ve 12 min. J Pokorný dává do uličky na R Jičinského, který postupuje sám na branaře, ale domácího branaře P Novotného nepřekonal. Od tohoto okamžiku se hra vyrovnala. Přesto další šance našich hráčů (H Hladký,R Jičinský,J Pokorný) volaly po brance. I domácí měli tutovku. Ve 32 min domácí J Babica krásnou střelou trefil břevno a následně tyč naší branky.

Druhý poločas nezastihl naše hráče v dobré pohodě. Přesto v 56 min. M Boniatti dává do lajny na J Stříže, který zatáhl míč po křídle. Jeho následný centr zakončuje R Jičinský střelou a upravuje na 0:2.
Neuvěřitelná situace nastala v 68 min. Po dlouhém výkopu domácího branaře P Novotného, si vrazil M Stěnička míč do vlastní brány a bylo 1:2. Domácí vycítili šanci a v 85 min. se dožadovali penalty, po nastřelené ruce ve vápně. V hektickém závěru neunesli domácí hráči porážku a v 89 min. byl vyloučen za řečnění jejich hráč J Babica. Toto utkání nás nezastihlo v dobré formě, ale je důležité že i takové zápasy dokážem vítězně zvládnout. A tak se těšme na sobotu, Pustiměř.

Tak zas někdy příště.

Trenér – MB.

Vytvořeno 22. 8. 2010 8:44