Švábenice – Pustiměř

Zdravím. Již třináctý zápas po sobě bez porážky odehrálo vítězně naše mužstvo s nepříjemným soupeřem z Pustiměře. Švábenice-Pustiměř 3:0 (2:0) Sestava: M.Stěnička – P. Knap, J. Judas, M. Jičinský, M. Gruber – P. Novotný, L. Hladký, M. Boniatti, J Stříž – H. Hladký, R, Jičinský. Branky: R. Jičinský 2 x. H. Hladký 1x. Přihrávky: L. Hladký 2 x. P. Knap 1x. Střídali: 67 min. H. Stříž za J. Stříže. 80 min. Š. Hladký za H. Hladkého. Střely na bránu: 11 x. Centry: 25 x. Rohy: 12:3. Žlutá karta: J. Judas.

V dnešním utkání, měli hráči napravit pošramocenou reputaci ze zápasu v Lysovicích a udobřit si naše fanoušky, kteří opět přišli v hojném počtu povzbudit naše kluky. Do zápasu jsme vstoupili velice ostře . Již ve 3 min. se prosadil M. Boniatti, když poslal do uličky R. Jičinského, kterému v poslední chvíli ukopl míč soupeř. Další pěkná akce se povedla ve 12 min. M. Boniatti přenáší hru do strany, kam si nabíhá P. Knap. Klasický únik po lajně a na jeho následný centr do vápna si nabíhá R. Jičinský. Jeho tvrdá střela hlavou skonila v síti 1:0.

Hosté se nevzdali a ve 21. min se dostali do obrovské šance. Svoji útočnou akci zakončují střelou, kterou M. Stěnička vyráží do tyče, od které se míč odráží před hostujícího hráče, který zcela sám před prázdnou bránou minul míč. Naštěstí. Další perfektní akci vymyslel L. Hladký. Ten narazil P. Novotnému, který posílácentr do vápna. Odražený míč se dostává znovu k L. Hladkému který proniká do vápna a při kličce obránci byl faulován. Jasná penalta. Míč si postavil R. Jičinský a s přehledem k tyči upravuje stav utkání ve 38 min. na 2:0.

Druhý poločas začal serií našich rohových kopů a ve 48 min. jsme se prosadili. L Hladký z rohu posadil svému bratrovi Honzovy míč na hlavu a jeho koncovka byla neomylná. 3:0.
Následný Honzův 60 metrový oslavný sprint stál zato. Hosté se dostávali do koncovky snad jen při dlouhých autech, ale ty nemohly naši dobře hrající obranu překvapit. Naše další šance volaly po brance. Zvláště rychlé protiútoky do otevřené obrany dělaly našim hostům velké problémy. V 60 min. J Judas našel J Stříže, Jirka předložil M Boniattimu, který se prokličkoval až před branaře ale nezakončil. Další tutovku měl H Hladký, z malého vápna přestřelil. P Knap trefil břevno. V poslední minutě opět Boniatti se dostává do brejku, ale jeho koncovka je nepřesná. Utkání skončilo zaslouženou výhrou a hosté mohou být rádi že neodjeli s ještě větší nadílkou. Tak že se těšme v neděli do Letonic.

Tak zas někdy příště.

Trenér – MB.

Vytvořeno 29. 8. 2010 8:11