Švábenice – Otnice

Zdravím. Loňský účastník 1B. třídy nalákal na naše hřiště hojný počet diváků, kteří čekali na to jak se vypořádáme s těžkým soupeřem. Švábenice-Otnice 4:2 (3:1) Sestava: M Stěnička – P Knap. M Jičinský. J Judas. M Gruber – J Stříž. L Hladký. M Boniatti. J Pokorný – H Hladký. R Jičinský. Střídali: 79 min. P Novotný – J Stříže. 84 min. Š Hladký – H Hladkého. 89 min. H Stříž – M Grubera. Branky: H Hladký 2x. R Jičinský 1x. M Boniatti 1x. Přihrávky: R Jičinský 1x. H Hladký 1x. J Stříž 1x. L Hladký 1x. Střely na bránu: 10x. Centry: 19x. Rohy: 8 : 5. Žluté karty: 2 min.M Stěnička. 41 min. P Knap. 42 min. L Hladký. 54 min. J Pokorný.

Ještě jsme ani nedosedli na střídačku a soupeř již zahrozil. Po rozehrání ze středového kruhu, se hostující útočník dostal až před našeho Stěničku. Jeho zákrok posoudil pan rozhodčí Štrait jako nedovolený a kopala se penalta. Na míč si Stěnička chytl ale přesto skončil v síti. 2 min. 0:1.

Toto varování nastartovalo naše hráče do maximálních otáček. Během 15 min.doslova smetlo soupeře ze hřiště. Po rychlé kombinaci zachraňují hosté na roh. Ten rozehrál L Hladký, k míči se dostává R Jičinský, proniká přes obránce do vápna a předkládá pod sebe na H Hladkého, ten v 10 min. vyrovnává stav utkání na 1:1.
Po další standartce jdem do vedení. Dlouhý aut H Hladkého, do kterého jde R Jičinský a hostující obránce. Jeho nepřesnou odehrávku získává M Boniatti a jeho technická střela končí v šibenici. 19 min. 2:1.
Další akce v 25 min. rozhodla zápas. H Hladký jde do kombinace s J Střížem, který si potáhl míč po lajně a předkládá do vápna na R Jičinského. Ten tvrdě zakončuje 3:1.

Druhý poločas jsme kontrolovali hru a v 80 min. jsme pojistili svoji výhru. L Hladký svou přihrávkou našel bráchu Honzu a jeho lob skončil v síti 4:1. Hosté z ojedinělého protiútoku v 85 min.upravili na konečných 4:2.

První utkání doma jsme zvládli a teď do Lysovic.

Tak zas někdy příště.

Trenér – MB.

Vytvořeno 15. 8. 2010 12:05