Lipovec – Švábenice

Lipovec – Švábenice 4:0 (3:0) Sestava: Pavel Veselý – Vladimír Kuška, Petr Knap, Petr Kabele, Petr Deutsch (46. minuta Tomáš Orell) – Jiří Stříž (55. minuta Martin Novotný), Jan Stříž (82. minuta Štěpán Hladý), Vojtěch Kabele, Jiří Pospíšil – Milan Gruber, Jan Hladký (68. minuta Filip Navrátil) Žluté karty: 53. minuta Jan Hladký, 60. minuta Milan Gruber, 72. minuta Petr Knap.

Zkušené mužstvo Lipovce utkání zvládlo vcelku bez problémů. Nám chyběl pohyb, nabídka, důraz, rychlost, kombinace, jednoduchost a další aspekty hry. Jakoby se nám nechtělo. Úvod utkání byl vyrovnaný. Vypracovali jsme si dvě vyložené šance, které jsme neproměnili a domácí naopak v 11. minutě trestali z přímého kopu, kdy jsme nepokryli vyražený míč. 1:0.

V 25. minutě to již bylo 2:0 po nečekané střele, která zapadla k tyčce naší branky. Minutu před koncem první půle to již bylo 3:0, po individuální chybě obrany a přihrávce na útočníka domácích, který byl před naším brankařem osamocen.

V druhém poločase si domácí v poklidu hlídali výsledek a hrozili z rychlých brejků a naše borce před svoji branku moc nepouštěli. V 76. minutě zvýšili na konečných 4:0 po rohovém kopu.