Křižanovice – Švábenice

FK Křižanovice – Sokol Švábenice 2:2 (0:1)

21.08.2016 16:30, 3.kolo, Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor, 2016-2017

Branky: 78.Chalupa Jiří, 88.Cenek Michal – 44.Hladký Jan, 58.Stříž Jiří.

Rozhodčí – Paulík Radek – Jelínek Petr, Svoboda Dominik.

Sestava: 

Křižanovice – Klimčík P. – Minks L., Svoboda T., Brožina V., Zeman Z. – Chalupa J., Ondráček T., Dočekal L., Ragas M. – Skokan T., Maláč J. 
Střídání hokejové – Cenek M., Kroupa J., Olša M., Polach M., Židlík V. 
Trenér – Brožina Jan st.

Sokol Švábenice: Raus M. – Novotný J., Novotný R., Hrda Z., Novotný M. – Přecechtěl K., Stříž J., Kuška V., Navrátil F. – Hrnčiřík R., Navrátil P. 
Střídání hokejové – Bednář M., Dvořák R., Hladký J., Orel T., Weiss M. 
Trenér – Weiss Michal.

V sobotu 20.srpna jsme hostili v hodovém zápase dalšího nováčka OP mužstvo Švábenic. 
Prvním patnáct minut jsme byli lepším mužstvem, ale brankovou přiležitost jsme si nevypracovali. Hosté se začali osmělovat a dělali nám čím dál větší problémy. Hra z naší strany byla neurovnaná a přihrát si třikrát po sobě byl takřka neřešitelný problém. Ve 44.minutě udeřili hosté. Do uličky mezi naše obránce si naběhl Jan Hladký a dostal Švábenice do poločasového vedení – 0 : 1.

Do druhého dějství jsme nastoupili se snahou výsledek otočit. Snaha byla, ale brankové příležitosti jsme si důsledkem špatných přihrávek ne a ne vytvořit. To se povedlo z rychlého útoku hostům. Z našich hráčů si udělal dobrý den Jiří Stříž a hosté vedou o dvě branky – 0 : 2. Po vstřelené brance jsme zůstali jak opaření a nevěděli co hrát. Až v poslední čtvrthodině jsme se dostali do tlaku a branka byla na spadnutí. V 78.minutě se nám podařilo konečně snížit, když se přesnou střelou na zadní tyč trefuje Jirka Chalupa – 1 : 2. Náš tlak se stupňoval a hosté měli několikrát štěstí. Vyrovnání jsme se dočkali až v 88.minutě, když po centru Tomáše Skokana pověsil míč pod břevno netradičně hlavou Michal Cenek – 2 : 2. Zápas končí dělbou bodů.

Naše hra působí chaoticky a nemůžeme se dostat do pohody. Bod se nám podařilo získat ne herní kvalitou, ale bojovností až do poslední minuty.

Přesto, komentovat názory některých našich diváků radši nebudu, ale každý má právo na svůj názor… 
Doufejme, že náš výkon už bude jen lepší, protože hráče na to určitě máme. 

Převzato ze stránek FK Křižanovice