Křenovice C – Švábenice

25.kolo muži 13.6.2004 16:30 Křenovice C : Švábenice 2:2 (0:1) Doleček, Weiss
Na hřišti ve Zbýšově, které je nejdále od naší vesnice, nás přivítalo hezké počasí, automatické zavlažování trávníku, slušný kiosek a spousta nových rodinných domků v těsné blízkosti hřiště. Naši hráči hned v úvodním rozcvičování vyzkoušeli pevnost oken v jednom z domků, který byl hned za brankou. V úvodu se do nás Křenovice respektive hráči Zbýšova pustili z vervou a nepouštěli nás k míči. V 9 minutě přišla nebezpečná akce Yjena a byl ve vápně faulován. Peca kopal penaltu, kterou nedal. Křenovice nás pořád přehrávaly a naši hráči začali hrát až po čtvrthodině hry. Konečně jsme měli míč na kopačkách a předváděli slušný fotbal. Odměna přišla v 35. minutě po přímém kopu, který kopal Peca. Hlavičku gólman pouze vyrazil a Ajcák dával do prázdné. Vedli jsme 1:0. V prvním poločase jsme měli ještě několik šancí, které jsme neproměnili. Křenovice zahrozily pouze jednou po přímém kopu. O poločase si naši hráči dali klasickou žňovku a mohli si klidně zatancovat v největších kabinách v okrese. Druhý poločas byl úplně jiný. Tom co jsme předváděli byl nejhorší výkon na jaře. Hráči Křenovic kolem nás procházeli a naši hráči se na ně pouze dívali a mávali jim na rozloučenou. Stáli jsme jak solné sloupy a čekali, že bude hrát někdo za nás. Takové množství “trestných nájezdů” co bylo na Stěndu je možné vidět pouze v hokeji pokud se nerozhodne v prodloužení. Byli jsme těžkopádní, pomalý, nedůrazní, prostě hrozní. Přesto jsme v 73. minutě po centru Skaldy na hranici velkého vápna zvýšili z nohy Jarka Dolečka na 2:0. Za dvě minuty měli Křenovice další “trestný nájezd” a Stěnda už kapituloval. Sníženo na 2:1. Za dalších pět minut jsme po dalších nekončících chybách dostali gól. Vyrovnáno 2:2. V poslední minutě po dalším nájezdu naštěstí Stěnda vychytal. Zápas tak skončil remízou 2:2, za kterou jsme museli být vděční po strašidelném výkonu v druhé půli. SESTAVA: Stěnička, Dvořák, Kozák (Kudlička), Válek, Hanák, Novotný Petr, Weiss, Pištělka, Hladký Jan (Hrnčiřík), Derka (Skácel), Doleček BRANKY: Jaromír Doleček, Michal Weiss
Řekli před utkáním:
Rosťa Hrnčiřík (trenér): Je zde pěkný trávník, takže se nemůžeme vymlouvat na špatný terén.