Švábenice – Moravské Málkovice B

26.kolo muži 19.6.2004 15:00 Švábenice : Moravské Málkovice B 4:2 (1:0) 3x Jan Hladký, Miloslav Skácel
V posledním zápase sezóny jsme měli opět noční přípravu na chatě a také na Fazulově loučení se svobodou. Bohužel během utkání občas všechny pokropil mírný deštík, což škodilo především divákům. V 21.minutě jsme předvedli akci, po které skončil míč v síti Málkovic, ale rozhodčí pro údajný ofsajd gól neuznal. V 25. minutě byl faulován ve vápně Martin Jiříček a Yjen dal z penalty gól. Vedli jsme zaslouženě 1:0. V druhém poločase po centru z pravé strany si nádherně naběhnul a hlavou vsítil gól Yjen. Za několik dalších minut se dočkal třetího gólu a zvýšil na 3:0. Pak hráči předvedli to co minulý týden ve Zbýšově a dostali během chviličky dva góly. Stav byl 3:2 a museli jsme se obávat vyrovnání. Nakonec se předvedl Skalda, když svým klasickým náběhem do vápna završil své dlouholeté působení na konečných 4:2. SESTAVA: Stěnička, Dvořák (Kudlička), Kozák (Josef Jiříček), Válek, Hanák, Novotný Petr, Weiss, Pištělka, Martin Jiříček, Hladký Jan, Skácel (Punčochář), BRANKY: 3x Jan Hladký, Miloslav Skácel

Řekli před utkáním:
Pavók (záložník): Po zdařilé bečce nastoupíme a vyhrajeme. (Ještě něco říkal, ale nebylo mu rozumět)
Michal Weiss (obránce): Aids, aids baby (ajc, ajc bejby) (Pak také ještě něco říkal, ale mluvil jazykem, který nikdo z přítomných neovládal)
Řekli po utkání:
Mira Válek (záložník): Něco mi říkal večer na chatě po vítězství repre na Euru, ale vůbec nevím co. Bylo mě tak blbě, že jsem neměl tužku.