Švábenice – Pačlavice

24.kolo muži 6.6.2004 16:30 Švábenice : Pačlavice 1:2 (1:1) Jan Hladký
Pačlavice nám předvedli hned ve čtvrté minutě jak se chodí až do kuchyně, když Pučan protlačil na Kapounka, který se nemýlil a vstřelil gól. Nás to nezaskočilo a hned v 5 minutě jsme vyrovnali po přihrávce Dolka Yjenovi, který vyrovnal. Vyrovnáno 1:1 a ti diváci, kteří přišli pozdě tak neviděli dva góly. Úvod byl strhující a po vyrovnání jsme Pačlavice přehrávali. Za několik minut se hra vyrovnala a obě mužstva předváděly zajímavý fotbal na pěkném trávníku. Velké množství diváků vidělo spoustu šancí na obou stranách a poločasová remíza odpovídala dění na hřišti. V druhém poločase se pokračovalo ve stejném stylu hry. V polovině druhé půle jsme začali ztrácet dech a Pačlavice nás v poli začaly jednoznačně přehrávat. Spoléhali jsme se pouze na brejky a všechny míče se rychle vracely zpět na naší polovinu. V druhém poločase se podařilo Josefu Jiříčkovi vymazat nejlepšího hráče Pačlavic Pučana a na jejich hře to bylo znát. Bohužel nám to nepomohlo, protože dvě minuty před koncem zápasu dostal Keršner lobovanou přihrávku za naši obranu od Kapounka. Podíval se kde je Stěnda a lobem ho přehodil. Pačlavice tak zvítězily 2:1. SESTAVA: Stěnička, Kozák (Kouřil), Gabrišák (Josef Jiříček), Válek, Hanák, Novotný Petr, Pištělka, Hladký Jan, Derka, Martin Jiříček, Doleček (Punčochář) BRANKY: Jan Hladký
Řekli před utkáním:
Čuďa (záložník): Dnes bude dobrý bod
Milan Stěnička (brankař): Dneska se musí Yjen hecnou a dát gól
Řekli po utkání:
Mira Válek (záložník): Výsledek je papírově přijatelný, ale podle dění na hřišti jsme si nezasloužili prohrát. Pačlavice nepředvedli žádný extra výkon a byly horší než v páteční dohrávce Ivanovice.