Kobeřice – Švábenice

Zdravím. Po nucené přestávce a neodehrání utkání s Drnovicemi, jsme zavítali do Kobeřic. Suveréně nejslabší mužstvo okresního přeboru nám nekladlo žádný odpor. Kobeřice-Švábenice  1:6 (0:2) Sestava: Stěnička – Knap, Judas, Pokorný, Gruber – Jiříček J., Hladký L., Novotný, Stříž J. – Hladký H., Boniatti. Střídal: 59 min. Hrda -Stříže J., 63 min. Jiříček M. – Novotného. Branky: Hladký H. 2 x, Pokorný 1x, Judas 1x, Boniatti 1x, Hrda 1x. Přihrávky: Boniatti 4x, Stříž J. 1x, Hladký L. 1x. Rohy 2:5. Střely na hostující bránu 19x.

Od první minuty zápasu se nastěhovali hosté na soupeřovu polovinu. Jeden útok za druhým se valil na Kobeřickou branku. Již v 9 min. po průniku Stříže J. nachází Novotný Boniattiho, který přihrávkou našel Hladkého H. a ten perfektně zakončuje 0:1.

Na další branku jsme čekali do 23 min. Po další čítankové akci, kdy Hladký L. křižnou přihrávkou našel Stříže J. Ten si pohrál s obráncem a přihrávkou našel Pokorného.Ten bombou z vápna nedal brankařovi šanci 0:2.

Domácí se dostávali na naši polovinu jenom po nakopávaných míčích, které naši obránci s přehledem vyřešili. Druhý poločas začal další  šancí. V 50 min. Hladký L. vybojoval míč, dává na Boniattiho, který umístěnou střelou zvyšuje na 0:3.

Z protiútoku se dostávají domácí do tutovky, ale Judas na brankové čáře zachraňuje. V 60 min. se dostává do vápna Boniatti, je sražen a následný pokutový kop s přehledem proměňuje Judas. 0:4.

V 68 min se dočkali i domácí. Ve vápně zahrává Hrda rukou a z penalty snižují na 1:4.

Další branka padla v 71 min. Špatnou rozehrávku domácích získal Boniatti. Jeho přihrávku proměňuje Hladký H. ve svou druhou branku v utkání. 1:5.

Do své druhé šance se dostali i domácí hráči, ale jejich koncovku bravurně zachraňuje Stěnička. Nejkrásnější akce zápasu se zrodila v 86 min.  Hladký H. narazil Hladkému L. Ten prodloužil na Boniattiho, jeho patička našla Hrdu, který na zadní tyči vymetl šibenici 1:6.

V tomto zápase nás soupeř moc neprověřil, tak v neděli Pačlavice.

Tak zas někdy příště.

Trenér MB.

Vytvořeno 29. 5. 2010 21:05