Švábenice – Pačlavice

Zdravím. Dlouho očekávané derby je za námi. Švábenice – Pačlavice 2:1 (0:0) Sestava: Stěnička – Knap, Jičinský, Pokorný, Hrda – Hladký L., Novotný, Judas, Gruber – Boniatti, Hladký H. Branky: 76 min. Judas. 82 min. Boniatti. Přihrávky: Stříž J., Hladký L. Střídání: 18 min. Jiříček M. – Hladkého H., 18 min. Stříž J – Grubera. 90 min. Jiříček J. – Jiříčka M. 4 rohy.

Hosté vzali toto utkání velice prestižně a na jejich tvrdost doplatili v 18 min. hned dva naši hráči. Nejprve byl tvrdě sražen Gruber a vzápětí nato po průniku do vápna sestřelil hostující branař Hladkého H.. Pro brankaře Kocourka červená, pro nás penalta. Oba naši pokopaní hráči museli střídat, což narušilo veškerou koncepci naší hry a na hře se to projevilo. Již následnou penaltu poslal Judas vedle. Od tohoto okamžiku se přestal hrát fotbal. Hosté se zatáhli do obrany a spoléhali na rychlé protiútoky. Ten se jim povedl v 64 min. kdy po nedorozumění naší obrany se dostal k míči hostující útočník Špatina a střelou ze šestnáctky překvapil Stěničku 0:1. Naše pomalá a nepřesná hra nahrávala hostům. Jedna z mála podařených akcí se zrodila v 76 min. Stříž J. si pohrál s obráncem, předložil Judasovy a ten uklidil míč do branky. 1:1.

V hektickém závěru, kdy domácí vsadili vše na útok se přece jen podařila další akce. V 82 min. se znovu prosadil Stříž J., našel Hladkého L., ten obešel hostujícího obránce. Jeho chytrá přihrávka našla Boniattiho, který za velkého jásotu domácích fandů doklepl míč do pačlavské branky. 2:1

Hosté neunesli svoji prohru a v 89 min. po dalším tvrdém zákroku byl vyloučen jejich druhý hráč Barnet. Následky jejich tvrdé hry. Hladký H. těžký výron kotníku – tři týdny klid. Gruber. těžký výron kotníku – tři týdny klid, takže pro ně konec sezony. Přesto, že se nedařilo, naši hráči svou vůlí a bojovností dokázali dovést utkání do vítězného konce.

Tak zas někdy příště.

Trenér MB

Vytvořeno 7. 6. 2010 6:12