Vážany n/L – Švábenice

Zdravím. Bez třech zraněných hráčů (Hrda, Jiříček M, Stříž H.) jsme nastoupili proti tvrdě a agresivně hrajícímu soupeři ve Vážanech. Vážany nad Litavou – Švábenice 2:2 (1:1). Sestava: Stěnička – Knap, Jičinský, Pokorný, Gruber – Hladký L., Novotný, Judas, Stříž J. – Hladký H., Boniatti. Střídal: 70 min. – Jiříček J. za Stříž J. Branky: Novotný 1x. Judas 1x. Přihrávky: Hladký H. 2x. Rohy: 4:6.

Začátek utkání nám hrubě nevyšel. Již ve 3 min., po hrubé chybě ve vápně, se dostal k míči domácí útočník a jeho střela skončila v šibenici naší branky. 1:0. Tato branka nastartovala naše hráče k velmi dobrému výkonu. Kombinace na jeden dotek zastavovali domácí za cenu velmi tvrdých zákroků, což rozhodčí toleroval. Přesto se v 17 min. podařila parádní akce. Po průniku po lajně Stříže J. se dostává k míči Judas, jeho přihrávka našla Hladkého H., který vyslal do koncovky Novotného a ten nezaváhal. 1:1. Naši hráči dál pokračovali v nátlakové hře, ale do konce poločasu se výsledek nezměnil.

Druhý poločas začal oboustaně velmi agresivně. Rozhodčí připustil tvrdou hru, což hráči využili a jejich některé zákroky (oboustrané) volali po vyloučení. Odnesl to domácí hráč, který v 61 min., po tvrdém souboji nakopl Hladkého H., který ležel na zemi do obličeje. Zasloužená červená karta. Domácí hráči i v deseti, podnikali rychlé protiútoky a jeden se jim vydařil. V 68 min., ve středu hřiště, otáčí nepřesný rozhodčí faul ve prospěch domácích a jejich nejlepší hráč Dvořák R. tečovanou střelou ze dvaceti metrů prostřelil Stěničku. 2:1. Hosté se nevzdali a v 72 min. vyrovnali. Hladký L. poslal centr do vápna kde ho prodloužil Boniatti. Do koncovky se doslova vřítil Hladký H., kterého srazil domácí branař. Penalta. Judas střelou do šibenice upravuje na 2:2. Konec zápasu byl doslova hektický. V 86 min. Jiříček J. z malého vápna, přestřeluje hlavou bránu a na opačné straně Stěnička v 88 min chytá tutovku domácího útočníka, který šel na něho zcela sám. Naše mužstvo odehrálo velice dobré utkání s velkým nasazením a důrazem. Tak že v neděli Drnovice.

Tak zas někdy příště.

Trenér MB.

Vytvořeno 16. 5. 2010 12:23