Ježkovice – Švábenice

18.kolo muži 25.4.2004 10:00 Ježkovice : Švábenice 1:1 (0:1) Josef Derka
Za nepříjemné zimy v deset ráno jsme po dlouhé době jeli na hřiště Ježkovic, které hřiště zatravňovali, a proto se zde dlouho nehrálo. Zahajovali jsme výkopem, chvilku si pohráli s míčem poslali po pravé straně Yjena dopředu, ten nacentroval do vápna kde Dolek zastavil míč Pepinovi a ten dal v 38 vteřině náš vedoucí gól. Byl to asi nejrychlejší gól v naší historii. V deváté minutě se řítil sám na gólmana Gabro, ale ve vyložené šanci minul. Ještě pár minut jsme drželi krok, ale pak nás přesnou hrou po zemi Ježkovice přehrávali a měli jsme velké problémy se dostat dopředu. Přestože byl míč více na kopačkách domácích, tak za celou první půli nevystřelili mezi tyče Stěndovi branky a ani se nedostali do našeho vápna. Poločas tak skončil 0:1. V druhém poločase si domácí začali tvořit také šance díky rychlonohému útočníkovi, kterému Kudla nestíhal. Šel taky sám na gólmana, ale byl to spíše běžec než fotbalista. Nám se dařilo ohrožovat branku domácích pouze z přímých kopů. Ke konci zápasu měli domácí více šancí a nakonec pět minut před koncem se jim po centru z pravé strany a hlavičce z místa pokutového kopu podařilo vyrovnat mezi nahoma osminohého Pavouka. Zápas tak skončil remízou 1:1. SESTAVA: Stěnička, Punčochář, Kudlička, Gabrišák, Novotný Petr, Hanák, Hladký Jan (Josef Jiříček), Pištělka, Derka (Kouřil), Weiss, Doleček BRANKY: Josef Derka