Švábenice – Dražovice B

17.kolo muži 18.4.2004 16:30 Švábenice : Dražovice B 5:1 (2:1) 2x Skácel, Petr Novotný, Jan Hladký, Martin Jiříček
Ve svém prvním jarním utkání na domácí hřišti jsme přivítali Dražovice B. Už od pátku se skoro celý mančaft nonstop připravoval na myslivecké chatě, protože šlo o důležité utkání a nechtěli jsme nic zanedbat. Většina hráčů dodržela správný pitný režim a snad díky tomu jsme v prvních deseti minutách nepůjčili hostům míč. Do jejich vápna mířil jeden nebezpečný centr za druhým a pokud by prohrávali 5:0, tak by se nebylo čemu divit. V sedmé minutě utkání přišel přímý kop Petě Novotného a Yjen rybičkou vsítil první gól. Vedli jsme 1:0. Pak přišli ještě dvě nebezpečné akce z kterých už gól nepadl. Bohužel jsme se díky tak rychlému vedení a nemohoucnosti hostů ukolébali a přestali jsme hrát. Vůbec se nám nechtělo a vypadlo to, že se nám tak náročný trénink nevyplatil. Hosté měli míč více na kopačkách a mi jsme ho zbytečně ztráceli. Ikdyž se hrálo více na naší polovině, tak se hosté do šancí nedostávali. Bohužel v 18 minutě přišla ojedinělá brejková akce hostů, kdy Hrnec ve skluzu netrefil míč a hostujícího útočníka již Kozina nestihnul pokrýt. Sám před Stěndou nezaváhal a vyrovnal na 1:1. Snažili jsme se znovu vyburcovat k lepšímu výkonu, což se vcelku dařilo. V 35 minutě zápasu přišel samostatný průnik Pece do vápna, kde byl obráncem skolen a pískala se penalta. Šel ji sám kopnou a po zemi k tyči upravil poločasové skóre na 2:1. V druhé půli jsme opět provedli střídání, které se nám vyplatilo. V 49 minutě kopal Yjen roh a po několika odrazech se dostal míč ke Skaldovi, který se nemýlil a zvýšil na 3:1. V 79 minutě Hrnec dlouhým odkopem poslal do brejku Martina Jiříčka, který se v samostatném nájezdu nemýlil a vstřelil další gól. 4:1. V 86 minutě přišla další chvilka střídajících hráčů, kdy opět utekl Martin Jiříček. Křížným pasem po zemi přihrál přesně Skaldovi a ten vstřelil svůj druhý gól na konečných 5:1. Tohle jasné vítězství nás posunulo na aktuálně osmou příčku v tabulce. SESTAVA: Stěnička, Hrnčiřík, Novotný Petr, Hanák (Skácel), Hladký Jan, Kozák, Pištělka, Derka (Gabrišák), Weiss, Válek, Doleček (Martin Jiříček) BRANKY: 2x Skácel, Petr Novotný, Jan Hladký, Martin Jiříček