Hoštice – Švábenice

15.kolo muži 4.4.2004 16:00 Hoštice : Švábenice 3:3 (2:0) David Hanák, Jan Hladký, Miloslav Skácel
Díky odloženému zápasu v Ivanovicích byl zápas na hřišti v Hošticích naším prvním zápasem jara. Favorizované Hoštice nic zajímavého v první půli nepředváděli a do 40 minuty si nevypracovali žádnou šanci. Zápas byl vyrovnaný a chvílemi jsme vcelku bez problémů velmi tvrdě hrající a často faulující Hoštice přehrávali. V 42 minutě přišel přímý kop Hoštic těsně za vápnem a díky špatně fungující práci ve zdi se Stěndovi podařilo míč pouze vyrazit na tyč, od které skončil míč v naší síti. 1:0 pro Hoštice. Bohužel ještě do konce poločasu přišel perfektně zahraný roh Hoštic a druhý gól v naší síti. Hoštice tak po poločase nezaslouženě vedli 2:0. Do druhé půle náš trenér připravil střídání dvou hráčů, díky kterému došlo k jinému rozestavení na hřišti. Hoštice pořád hráli velmi tvrdě, ale i tak se naši hráči nenechali vyvést z míry. V 58 minutě kopal Yjen přímý kop. Míč propadl až k zadní tyči kde osamocený Pavók vsítil náš první jarní gól. 2:1 Po nekončících faulech Hoštic kopal za 9 minut (67. minuta) ze stejného místa další přímý kop opět Yjen a perfektně zapracoval nabíhající Peca. V souboji tečoval hráč Hoštic míč do vlastní sítě. Vyrovnáno 2:2. Hoštice začali tlačit a díky tomu jsme se dostávali do brejků. V 85 minutě se urval do brejku Peca, ale pouze trefil gólmana. Míč se odrazil ke Skaldovi a ten bez problémů vsítil do prázdné branky náš třetí gól. Vedli jmse 3:2. Bohužel, jinak výborně pískající rozhodčí, v nastaveném čase neodpískal jasný ofsajd dvou hráčů Hoštic, kteří stáli osamoceni před naším gólmanem a vsítili tak vyrovnávající gól. Zápas skončil zaslouženě 3:3. Bohužel nám nevyšli poslední minuty obou poločasů, ale jinak jsme předváděli efektivní hru, s kterou si Hoštice nevěděli rady. SESTAVA: Stěnička, Kudlička, Novotný Petr, Hanák, Punčochář, Hladký Jan (Gabrišák), Derka (Skácel), Kozák (Dvořák), Weiss, Válek, Doleček, BRANKY: Hanák, Skácel, Hladký