Fanshop

Konečně se podařilo spustit FANSHOP. Odkaz naleznete nahoře v menu. K zakoupení je kšiltovka, minidres, minišála a šála. Ceny jsou konečné včetně DPH. Zboží je možné zakoupit pouze přes tyto stránky. Jiné objednávky nejsou možné.
Nakupování zde není složité, tak ho snad zvládnete. Opravdu nepřipouštím jiné objednávky. V hospodě mě nic nediktujte ani mi nevolejte.
Nejsem z časových důvodů schopný to nijak jinak evidovat, než tímto způsobem!!! Volejte nebo pište pouze v případě, že se ukliknete a chcete objednávku zrušit. K zakoupení zboží zde musíte být registrovaní, abych věděl kdo si co objednal. K registraci budete vyzváni při potvrzení objednávky. Ti co jsou zde již registrovaní vyplní pouze své skutečné jméno, příjmení a telefon. Musí se předtím přihlásit. Objednávka je závazná a zavazujete se objednané zboží následně při předání zaplatit a převzít.
Fanshopové objednávky je možné realizovat pouze do 4.4.2010!!!
Po tomto datu budou objednávky uzavřeny a dojde k vyrobení předmětů. Výroba bude trvat cca týden. Ihned jakmile budou předměty vyrobeny budu všechny informovat. Není možné objednané předměty zasílat poštou nebo nějak jinak. Jde jen osobní převzetí. Zboží předám já buď u mě doma, na treninku, na fotbale, v hospodě, cukrárně….. Bude záležet na domluvě, proto také ten telefon při registraci.
Pokud by se stalo, že dne 4.4.2010 nebude celkově objednaných alespoň 20 kusů např. kšiltovek, tak nedojde k jejich výrobě. Je to minimum kusů, které je firma ochotna vyrobit u každého typu zboží. Neznamená to, že si každý musíte objednat 20 kusů, ale celkově se na tyhle čísla musí dostat fanshop u každého typu zboží.
Obrázky zboží jsou pouze informativní. Zboží ještě není vyrobeno, tak nemám skutečné fotografie.
Přeji příjemné nakupování