Fotbal NEWS

Pro dnešek zde máme opět pár news. V nejbližším utkání na umělce v Morkovicích se nám vyměnil soupeř a místo Nezamyslic budeme hrát s týmem Zborovic. UPDATE: Švábenice-Nezamyslice 17.3.2010 středa 19:00. Pro ty co to ještě neví, tak došlo k odstoupení oddílu Mouchnic ze soutěže IV.A třídy.
Všechny výsledky s tímto týmem jsou anulovány a nepočítají se. Jen pro zajímavost jsme na podzim na domácím hřišti vyhráli 12:0. V tabulce nám to bodově nijak neuškodilo, kromě skóre. Odstoupení přijde dle OFS Vyškov cca na 15.000,- Kč a náš oddíl by měl od tohoto oddílu obdržet částku 500,- Kč za přípravu hřiště a rozhodčí. Díky tomuto odstoupení v prvním jarním kole naše béčko nemá s kým hrát a má pauzu. Poprvé bude v ostrém zápase mančaft k vidění na domácím hřišti 4.4.2010 v 15:30 snad se skutečným béčkem Lysovic.
Došlo k administrativnímu dořešení přestupu Michala Jičínského, který k nám přestoupil a je nyní náš hráč. Čeká se pouze na doručení registračního průkazu.
Jirka Judas se pomalu uzdravuje a byl k vidění na umělce v Morkovicích v zápase s Bohdalicemi. Momentálně je bohužel opět ve stavu nemocných se zánětem achillové šlachy. Milan Stěnička je již zdráv a také nastoupil do utkání. Mirek Boniatti je prozatím nadále ve stavu nemocných a jeho případné hostování se bude řešit až v momentě jeho uzdravení. Martin Novotný je nadále zraněný. Kluci Střížovi jsou u nás na hostování do konce sezony.
Pro fanoušky našeho týmu se připravuje fanshop. Jeho spuštění se již blíží. Bude spuštěn snad do 14 dnů. Momentálně se řeší design a typ předmětů. E-shop je již připraven a jakmile bude spuštěn, budete zde o jeho zprovoznění informováni. Předměty bude možné kupovat pouze přes tento e-shop. Jiný nákup nebude kvůli administrativě umožněn. Nebude spuštěn neustále, ale ve vlnách dle zájmu fanoušků. Předměty nebudou drženy na sklad. Nákup bude umožněn pouze registrovaným uživatelům, aby bylo jasné kdo si předmět objednal. Podrobnosti budou zveřejněny v momentě spuštění. Klidně pište do diskuze o jaké předměty máte zájem.