Fanshop NEWS

Po trošku delším čekání jsou všechny objednané předměty konečně k dispozici. Dnes ve středu 28.4.2010 je mám všechny u sebe. Můžete si pro ně chodit. 

Jelikož musím také navštěvovat zaměstnání, tak se prosím stavujte v pracovní dny až od 18:00 hodiny. Víkendy jsou na náhodu, ale tuto sobotu 1.5.2010 bych měl být doma. Kdo se pro zboží nezastaví, tak vše budu mít určitě dopoledne v Brankovicích na fotbale.

 Je pravděpodobné, že si nepamatujete za kolik peněz a jaké předměty jste si objednali, tak máte po přihlášení na našich stránkách možnost se podívat do objednávek. Zde vidíte cenu. Nahoře vpravo v NASTAVENÍ – MOJE OBJEDNÁVKY. Objednávka vám byla také zaslána na e-mail, který jste zadali při registraci, takže si ji můžete dohledat.

Nyní není možné žádné předměty objednávat. Budou vyřízeny nejdříve všechny původní objednávky.

Některé z předmětů v omezeném množství a za vyšší ceny bude možné zakoupit také v našem kiosku na hřišti. O cenách a množství kusů ještě nebylo rozhodnuto.

Kdo neví kde bydlím, tak má smůlu 🙂 
Naproti cukrárny, dům pod novou ulicí, číslo 126. Zvonek zvoní, ikdyž ho neslyšíte!!! Peníze si vemte přesně. Nemám doma pokladnu, abych mohl rozměňovat. Děkuji.

Petr Rejpal