Švábenice – Medlánky

Švábenice – Medlánky 5:3 (1:1) Sestava: Petr Uhlíř – Michael Jičínský (44. minuta Vojtěch Kabele), Milan Gruber, Jiří Pokorný, Tomáš Orel (46. minuta Vladimír Kuška) – Štěpán Hladký, Miroslav Boniatti, Lukáš Hladký, Martin Novotný (75. minuta Petr Deutsch) – Petr Kabele, Jan Hladký. Branky: 14. a 63. minuta Martin Novotný, 64. a 74. minuta Jan Hladký, 55. minuta Lukáš Hladký (penalta) Asistence: 14. minuta Miroslav Boniatti, 63. minuta Vojtěch Kabele, 55. a 64. minuta Lukáš Hladký, 74. minuta Petr Uhlíř. Žluté karty: 10. minuta Jan Hladký, 88. minuta Milan Gruber.

Na čtvrtý pokus to vyšlo a tým z brněnských Medlánek se nám podařilo porazit. Předchozí tři vzájemné souboje skončily naší I have tried a few purported deleted photo recovery tools in the past. prohrou. Čekání na první jarní utkání bylo již velmi dlouhé a nemožnost tréninků na travnatém hřišti byla v první půlce velmi znát. Obě mužstva předváděla tragické casino online představení.

První branku se podařilo vstřelit našim barvám ve 14 minutě. Nejdříve došlo ke zničení naší časomíry napálením míče na roh a z následného rozehrání Lukášem Hladkým a příhrou Miry Boniatti dal Martin Novotný hlavou gól.

Na konci první půle se hostům podařilo ještě srovnat krok a do vyhřátých kabin se šlo za stavu 1:1.

Druhá půle už byla lepší a nám se především dařilo provádět rychlé útoky do obrany hostů. V 55. minutě byl sražen ve vápně Lukáš Hladký, který si odpískanou penaltu sám kopnul a posunul nás opět do vedení 2:1.

Hosté podruhé srovnali krok v 57. minutě po rohovém kopu na 2:2.

V 63. minutě po přihrávce Vojty Kabele strhl vedení na naši stranu Martin Novotný a vedli jsme 3:2. Za další minutu po přihrávce Lukáše Hladkého se trefil bratr Honza a už to bylo 4:2.

V 74. minutě po dlouhém výkopu Petě Uhlíře vstřelil svou druhou branku v utkání Honza Hladký 5:2.

O minutu později jsme laxně přistoupili k hráčům hostů, kterým se podařilo snížit na konečných hokejových 5:3.

V utkání jsme měli mimoděk 4 samostatné nájezdy, které jsme nevyužili. Hostům se povedlo nastřelit naši tyč.