Bohdalice – Švábenice

Bohdalice – Švábenice 3:1 (0:0) Sestava: Petr Uhlíř – Vladimír Kuška, Milan Gruber, Petr Deutsch, Petr Kabele (77. minuta Filip Navrátil) – Vojtěch Kabele, Lukáš Hladký, Jan Stříž, Štěpán Hladký (61. minuta Jiří Stříž) – Martin Novotný (69. minuta Patrik Navrátil), Jan Hladký Branka: 53. minuta Jan Hladký Asistence: 53. minuta Jan Stříž Žlutá karta: 22. minuta Jan Hladký

Poslední jarní derby jsme odehráli v Bohdalicích. Náš výkon byl velmi dobrý a domácí jsme v první půli jasně přehrávali ve všech směrech. Chybělo pouze zakončení a více šancí na vstřelení branky. Domácí nás dostávali pod tlak dgfev online casino velmi sporadicky jejich klasickou hrou na malém hřišti.

V druhé půlce jsme pokračovali svou kombinační hrou a snažili se, se stokilovými borci svádět nevyrovnané souboje. Domácí nás svou silou tlačili. Parádní akce byla k vidění v 53. minutě, kdy po rychlé kombinaci Honza Stříž poslal do samostatného úniku Honzu Hladkého, který zkušeně proměnil. Vedli jsme 0:1.

O tři minuty později bylo srovnáno. Zákrok na Peťu Kabele u lajny byl ponechán bez odezvy a rychlá akce domácích byla zakončena křížnou střelou. Míč skončil v naší síti. Vyrovnáno 1:1.

Divák po celou dobu viděl svižné utkání a rozhodla váhová převaha domácích u dvou rohových kopů. Nedůraz a nepokrytí hráčů, kterým se podařilo skórovat a zajistit tak pro domácí tři body. Utkání skončilo 3:1.