Čebín – Švábenice

Čebín – Švábenice 5:1 (5:0) Sestava: Petr Uhlíř – Vladimír Kuška, Milan Gruber, Jiří Pokorný, Petr Kabele – Vojtěch Kabele, Miroslav Boniatti, Lukáš Hladký (46. minuta Petr Deutsch), Jan Stříž – Martin Novotný (20. minuta Štěpán Hladký, 62. minuta Jiří Stříž), Jan Hladký Branka: 51. minuta Miroslav Boniatti, Asistence: 51. minuta Jan Stříž Žluté karty: 35. minuta Jiří Pokorný, 71. minuta Jan Stříž

V posledních kolech rozdáváme body jak na běžícím pásu a náš nedůraz se tentokrát projevil katastrofálním přídělem. Domácí na nás vlítli a za celý první poločas nás k ničemu nepustili. Náš pobyt na jejich polovině hřiště nebyl téměř vůbec k vidění. Domácí dojížděli všechny zákroky casino spiele a velmi rychle přistupovali k našim hráčům, kteří se s tím nedokázali vyrovnat. Domácím vycházelo díky bojovnosti vše, na co sáhli.

První branku jsme obdrželi již ve 14. minutě. Druhá padla ve 20. minutě. Další pokračování bylo v 27. a 34. a 41. minutě.
Poločasový příděl tak skončil 5:0. Pravdou zůstává, že rozhodčí tvrdší hru domácím dovoloval a pouštěl. Odpustil jasnou červenou kartu po likvidačním zákroku bez míče a nevytáhnul ani žlutou za škodolibého úsměvu přihlížejícího delegáta.

Naši hráči zaslouží pochvalu za druhý poločas, protože se pokusili zvednout a udělat něco s nepříjemným stavem utkání. Začali jsme hrát rychleji, jednoduše a domácí přestávali stíhat. Odměna přišla pouze jedna v 51. minutě po přihrávce Honzy stříže na Miry Boniatti, který vstřelil náš čestný gól.