Švábenice – Černá Hora

Švábenice – Černá Hora 7:0 (1:0) Sestava: Pavel Veselý – Vladimír Kuška, Milan Gruber, Petr Deutsch (55.minuta Jiří Stříž), Petr Kabele – Vojtěch Kabele, Lukáš Hladký, Jan Stříž (57. minuta Patrik Navrátil), Štěpán Hladký – Martin Novotný, Jan Hladký Branky: 25., 48., 70. a 85. minuta Jan Hladký, 75. Jiří Stříž, 79. Martin Novotný, 87. minuta Lukáš Hladký Asistence: 25., 70. a 85. minuta Martin Novotný, 48. minuta Milan Gruber, 75. minuta Lukáš Hladký, 79. a 87. minuta Jan Hladký

Poslední domácí utkání jsme sehráli s týmem Černé Hory, která je horkým kandidátem na sestup. Za nádherného počasí hosté kousali pouze pár úvodních minut. Pavel Veselý v naší brance čaroval po celé utkání a nedovolil hostům skórovat.

Naši kluci se rozjížděli pomalu a něco naší hře chybělo. Všude jsme byli pozdě a propadávali jsme. Naštěstí to netrvalo dlouho. Naše samostatné nájezdy online casino’s končili neúspěchem a fanoušci klely na všechny strany. První branka nakonec padla v 25. minutě a po parádičce Honzy Hladkého, který přes hlavu umístil míč do sítě hostů. Vedeme 1:0.

Od této chvíle online pokies hosté skončili se svou aktivní hrou a jen se dívali, jak kolem nich míč přechází po našich kopačkách. Hráči hostů byli pomalí a vůbec nestíhali. Naši útočníci byli zase totálně nemohoucí a z vyložených pozic nedokázali vstřelit další branku. Poločas tak skončil pouze 1:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Hosté byli týmem, který vyloženě tahal za kratší konec. Bylo jen otázkou času, kdy se konečně trefíme.
Nakonec si hosté odvezli debakl a mohli být rádi, že se nám nedařilo využít totální vyložené šance, kdy střely z malého vápna končily mimo tyče. Vyhráli jsme zcela zaslouženě 7:0.