Málkovice B – Švábenice

5.kolo 9.9.2001 Mor. Málkovice B:Švábenice 1:3
Áčko ráno hrálo v Moravských Málkovicích z místním béčkem. Za aprílového počasí sehráli naši hráči úspěšný zápas. Hned v úvodu zápasu měli hosté šanci z přímého kopu, po ruce našeho brankaře. Nabídnutou šanci nevyužili a hned z následného protiútoku inkasovali po pěkné akci gól. Petr Novotný nahrál míč ze strany na půlkruh velkého vápna, kde nádhernou střelou k tyči skóroval Roman Šmehlík. Za dalších deset minut se zrodila akce po přihrávce Petra Novotného do vápna, kdy šel sám na gólmana Lukáš Hladký. Bohužel gólman reflexivně míč vyrazil. Za chvíli po tom nečekaně z rohu šestnáctky pěkně vystřelil Michal Weiss. Gólman pouze vyrazil a míč do prázdné branky dopravil Zdenek Hrda. Michal se nakonec přece jenom dočkal po další akci, kdy nádhernou střelou ze stejného místa nekompromisně zavěsil. Vedli jsme už 3:0 a tak také skončil první poločas. V druhé půli jsme trošku zvolnili a na hřišti to bylo vidět. Domácí se začali dostávat do šancí a nakonec těsně před koncem, po autovém vhazování, hlavou domácí vsítili čestný gól. Zápas tak skončil 3:1 pro nás. SESTAVA: Stěnička, Navrátil, Hanák, Weiss, Obruča Petr, Hrda, Novotný Petr, Hladký Lukáš, Válek, Vymazal (Doleček), Šmehlík (Hrnčiřík).BRANKY:Šmehlík, Hrda, Weiss.