Švábenice – Bohdalice B

4.kolo 2.9.2001 Švábenice : Bohdalice B 0:1
Áčko doma uvítalo béčko Bohdalic a doufalo v zisk třech bodů. V prvním poločase se hra odehrávala spíše na polovině Bohdalic. Bohdalice nám hrozili nebezpečnými brejky, které se nám podařilo vždy vyřešit. Hrálo se za celkem dost nepříjemného větru, který hru znepříjemňoval. Poločas skončil 0:0. V druhém poločase se začali ukazovat také hráči Bohdalic a začali nebezpečně hrozit. Naši hráči se neustále snažili vsítit branku nebezpečnými protiútoky. Nakonec v polovině druhého poločasu přišel gól z přímého kopu. Prohrávali jsme 0:1 a snažili se vyrovnat. Bohužel už to byla z naší strany spíše křeč. Zápas tak skončil 0:1. SESTAVA: Stěnička, Navrátil, Hanák, Vymazal, Šiška, Pištělka (Šmehlík), Válek, Petr Novotný, Weiss (Petr Obruča), Hrda, Lukáš Hladký.