Švábenice – Pustiměř

6.kolo 16.9.2001 Švábenice A:Pustiměř 5:0
Áčko doma za deště přivítali hráče Pustiměře. Vůbec jsme se s nima nemazlili a hned v úvodu jsme ukázali kdo je pánem na hřišti. Po centru Mirka Válka na Romana Šmehlíka, který okamžitě a nečekaně z otočky vystřelil na branku, jsme vedli 1:0. Za pár minut na to se na těžkém terénu, po přetlačované s brankařem a obráncem, dostal s míčem až do sítě Lukáš Hladký a vedli jsme 2:0. Do půle se podařilo Jirkovi Vymazalovi dát po delší době gól. Po přímém kopu Tondy Navrátila se hlavou nejdříve trefil do tyčky, ale následně se nohou nemýlil. Půle tak skončila 3:0. V druhé půli byl terén již dost špatný. Přesto jsme předváděli celkem solidní hru a dokázali po centru Zdenka Hrdy do vápna vstřelit Romanem Šmehlíkem čtvrtý gól. Skóre uzavřel Milan Pištělka, po tom co se podařilo Petrovi Novotnému odcentrovat do vápna. Zápas tak skončil 5:0. SESTAVA: Stěnička, Navrátil, Hanák, Weiss, Obruča Petr (Šiška), Hrda, Hladký Lukáš, Novotný Petr, Válek, Šmehlík, Vymazal (Pištělka). BRANKY: Šmehlík 2x, Hladký Lukáš, Vymazal, Pištělka.