Švábenice žáci – Drnovice žáci 1:1 (0:1)

Sestava: Bednář – Behanovský, Cupák, Hanák M., Kadlik – Pozdíšek, Hanák P., Přikryl, Hrnčiřík, Vojáček – Sedláček

Střídali: Kaláb, Novák, Hladký, Derka

Branka: Sedláček

1.poločas:
Zápas jsme začali opatrně, jelikož jsme věděli, že soupeř ještě v sezóně neztratil ani bod. Postupem času jsme zjistili, že i bez dvou opor základní sestavy, Pokorného a Dvořáka, se dá s Drnovicemi hrát otevřený fotbal. Vytvořili jsem si několik vyložených šancí, do kterých se dostal Sedláček, Hanák P. a Pozdíšek. Ovšem ani jednu online casino canada jsme nedokázali využít. A tak z ojedinelé šance nás potrestal soupeř, který střelou skóroval na 0:1. Poločas, který měl skončit pro nás 4 až 5:1, nakonec bohužel skončil 0:1 pro hráče Drnovic.

2.poločas
Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem protrhnout naši střeleckou smůlu a porvat se o nějaký bod. Drnovice ovšem hráli velmi dobře v obranné fázi a nám se těžko dostávalo do nějakých šancí. Naším úsilím a naší bojovností se nám nakonec zhruba 7 minut před koncem utkání podařilo alespoň vyrovnat, pěknou střelou Z.Sedláčka. Zápas skončil zaslouženou remízou 1:1.

Zhodnocení trenéra:
Zápas jsme odehráli ve velmi dobrém tempu, ale stále nám dělá velké potíže kombinace a zakončení, na kterém musí mužstvo ještě zapracovat. Zápas mohl skončit i naším vitězstvím, ale vzhledem jak se utkání vyvíjelo, tak bereme i bod.